Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg igaz, hogy egy vetélés...

Tényleg igaz, hogy egy vetélés után hamarabb esik a nő teherbe, és nem lesz baj a terhességgel?

Figyelt kérdés
Októberben vetéltem el 6 hetesen,most fogtunk bele újra a babába! Van már egy másfél éves kisfiam!
2011. febr. 9. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem pm probléma állt a vetélések hátterében igy nálam nem áll meg a lábán ez a teória hiszen kezelés nélkül a többedik baba se maradt volna meg.


Egyébként ha genetikai oka van ott lehetséges hogy fiúbaba egészséges lánybabát érinti a genetikai betegség és minden lánymagzat elhal minden fiú megmarad...

2011. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én ezt nem állítanám ennyire biztosra. Barátnőm most vetél el sajnos negyedszerre. Teherbeesnie szinte mindig egyből sikerül, de nem maradnak meg a babák!
2011. febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves második! Nekem ugyanez volt. Kiderült, nagyon alacsony a progi szintem. Most kaptam pótlást, remélem, így minden rendben lesz végig.
2011. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha a veteles oka genetikai eredetu es a termeszetes kivalasztodas miatt megy el a baba akkor azt lehetett megfigyelni hogy a nok szervezete a kovetkezo terhessegnel "jobban akar teljesiteni" es ezert alltalaban hamarabb osszejon a baba...DE...ha nem varja meg valaki azt az eloirt 3-6 honapot mutet utan akkor statisztikailag nagyobb az esely egy ujabb vetelesre...
2011. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Progiszintet csak úgy kérésre csinál a doki? Vagy komolyabb indok kell, mint a kíváncsiság? És akinek alacsony a szintje, annak esetleg hőgörbén megmutatkozik? Nekem alig kúszik fel a cv fölé.
2011. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A harmadik korai vetélélsnél a hcg-vel együtt nézték. De lehet kérni, nála indokolt is szerintem.
2011. febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10:04! Általában látszik a hőgörbén, de nekem semmi jele nem volt. Szépen felment, aztán leesett.
2011. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem elsore sikerult teherbe esnem de sajnos 8 hetesen elment a baba. :( Masodszorra fel ev mulva sikerult(csak 1 honap varakozasi idod javasolt a doki mert spontan veteles volt, tehat 5 honap kellett hozza) es gondtalan terhessegem volt.
2011. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!