Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja február 3....

Ki nem várja február 3. környékére? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tudom, odáig még egy hét visszavan, de én sajnos fizikailag képtelen vagyok a várakozásra (sajnos minden másban is)... :) Jó lenne együtt izgulni. Én amúgy semmit különöset nem érzek, de nem is igen figyelem magam, mert a megérzéseim eddig mindig becsaptak.
2011. jan. 27. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én másodikára nem várom, és eleinte még nagyon türelmes voltam, de most már nem tudom, hogy fogom kibírni jövő hét végéig a tesztelést :) Pedig ki akarom, mert nem akarok magamnak feleslegesen csalódást okozni.

Amúgy nekem már egy jó hete fájdogál a hasam (mindjárt megjön-érzés), a mellem nagyon-nagyon fáj, puffadok, néha enyhén émelygek. Igyekszem nem túlzottan figyelni magam, és beképzelni dolgokat.

Remélem, mindketten örülni fogunk nemsokára! :)

2011. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
sziasztok! Én is 2.-ra nem várom, de jövő hét végéig nem akarok tesztelni, mert elég nagy a szórás időtartamban a ciklusaim között. 2.-án lesz a 24. nap. A 28. napot megvárom. Múlt hónapban 26 napra jött. 2. éles hónap, 2. baba. Semmit nem érzek, viszont az arcom nagyon ragyás,bár lehet, hogy semmi köze hozzá.
2011. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hú, én sem fogok tesztelni, csak majd utána hétvégén. Persze, ha eljutok odáig, mert nekem sose késik.

Kedves első, nagyon bíztatóak a tüneteid.

Hú, amúgy én is kiragyásodtam. Bár annak ahhoz a töménytelen mennyiségű napraforgómagnak is lehet köze, amit tegnap magamba gyömöszöltem. Mondván, hogy abban E vitamin van, ami erősíti a méhnyálkahártyát. :)

Hajrá lányok, babásak leszünk. :)

2011. jan. 27. 22:11
 4/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én elvileg 31.-ére nem várom,de késett a pé.-em,így szerintem a nem várt is késni fog pár napot.Már nagyon izgulok,hogy mit mutat majd a teszt.Nagyon szeretnék a kicsi lányomnak egy kistestvért!Szorítok Nektek is!:)))

2011. jan. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok :) Köszönöm, én is szeretném így gondolni, mármint hogy biztatóak a tüneteim, de igazából a fent leírtakat, és a továbbiakat is (amiket emiatt direkt nem is említettem - fejfájás, ritkán túltengő gyomorsav, illetve _talán_ mintha megjelent volna 1-2 apró fehér pötty az egyik mellbimbómon, de lehet, hogy mindig is ott voltak, csak eddig nem vettem észre) ha nagyon akarom, betudhatom bármi másnak is. Sajnos túl vagyok már néhány komoly csalódáson, egyszer egy 10 napos késésen, egyszer egy halvány pozitív teszten, ami után mégis megjött, és sok-sok olyan hónapon, amikor "na most aztán tényleg sikerült, mert ez a hónap más, mint a többi", aztán valahogy mégsem.

Persze azért óvatosan, de bizakodom, és vigyázok magamra, meg vitaminozok, hogy ha mégis most ez a hónap tényleg más, akkor is minden rendben legyen :)

Mához egy hétre szeretnék tesztelni (ha addig nem jön meg). Kicsit talán megkönnyíti a várakozást, hogy együtt izgulunk. :)

2011. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát egyébként én is túl vagyok pár csalódáson. De már rájöttem, ezért nem is figyelem magam annyira, hogy nálam a premenstruációs tünetek tökéletesen megegyeznek a terhességi tünetekkel, szóval én sose fogom ezt előre tudni, csak ha a tesztem pozitív lesz. :)

Ebben a hónapban már nem is figyeltünk semmit, csak együtt voltunk két naponta.

Ti figyelitek a peteérést? Hőmérő? Ovu teszt?

2011. jan. 29. 10:48
 7/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok :) Én ebben a hónapban kezdtem a hőmérőzést, azt is csak a hónap közepén, szóval erre vonatkozóan még nincsen értékelhető eredményem. Ellenben ma barnáztam egyetlen cseppet reggel ébredéskor, egyelőre nem tudom mire vélni (még sosem barnáztam mensi előtt, nem is tudtam, hogy kell ezt elképzelni). Mindenesetre még van 4-5 napom, és annak azért talán hihetek a hőmérőzéssel kapcsolatban, hogy a hőm még mindig fent van. Szóval talán még nem jön meg az elkövetkező napokban (nagyon remélem, utána sem, legalább egy-másfél évig!) :)
2011. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Ercsi71 válasza:

Én 1.re nem várom a menszit!A pete érést azt szinte mindig meg érzem nyilall lent vagy jobb oldalt vagy bal oldalt mikor hol.Most is úgy volt hogy bal oldalt nyilallt utána kb 2,3 napig semmi aztán azóta szinte kis szünetekkel nyilagat meg olyan érdekesen fáj.Azt tudni kell hogy az én hőm normál esetbe 36,1,2, szokott lenni most 36,8,9 és ez fölött.A krémes tortától undorodódon,és fáj szinte minden nap a fejem meg hány ingerem van teltség érzettem van.És az éjjel is felébredek hogy úgy bele nyilall.Nekem volt már 3 inszemem 2 ével ez előtt és már nagyon sok negatív tesztem egyikünknél sincsen probléma.Viszont még csak egyszer éreztem ugyan ezt mint most a 3.inszemnél el is mondtam a doktor nőnek és akkor azt mondta hogy fészkelődik csak sajnos nem tappat meg.

Szerintetek most van esélyem???

2011. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy van. Ezek a tünetek akár sikerre is utalhatnak. Remélem jó hírekről számolsz majd be!

Én tegnap este óta pár cseppet barnázom. Ma van a ciklusom 24. napja. Persze, akár ez jelenthet jót is, mert nem szoktam barnázni, de mostanában többször is volt, hogy az amúgy halál pontosan 28 napos ciklusom 24. vagy 25. napra jön meg, úgyhogy nem tudom. Kicsit úgy érzem, hogy ez inkább a mensi előjele, és ez nem az én hónapom. :( De nagyon szurkolok nektek.

2011. jan. 30. 10:44
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok :) Ez fura, hogy mindketten úgy barnázgatunk most, hogy előtte még egyikünk sem, sosem :) De én is kezdem magam felkészíteni rá, hogy lehet, hogy inkább mensi miatt mégis, bár még mindig nagyon reménykedem babában. És neked is drukkolok!
2011. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!