Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az előváladéktól esnék...

Ha az előváladéktól esnék teherbe lehet ugyanúgy egészséges a magzatom, mintha nem előváladéktól törtténe meg a dolog?

Figyelt kérdés

Ezt úgy képzelem el, hogy kisebb mennyiségből kevesebb a választék... kevesebb az esély, hogy a nagy mennyiségből a legjobb, legerősebb győzzön. :-)


köze van a táplálkozásnak, és az ondó mennyiségének az egészséges utódhoz?


köszönöm a hasznos válaszokat!


2011. febr. 9. 15:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
azta, lehet túl jóhiszemű vagyok.
2011. febr. 9. 22:03
 12/16 A kérdező kommentje:

köszi a jókívánságokat, de nem vagyok terhes, remélem, végeztem tesztet negatív lett. kicsit megkönnyebbültem, de azért még félek.

gyerekkorom óta vágyok arra, hogy babázhassak, szeretnék gyerekeket, ez korai lenne és az abortusztól félek, mert nem egy ismerősömnek többé nem lehet gyereke a beavatkozástól. közülük az egyik már több mint 40 éves...

2011. febr. 9. 22:10
 13/16 anonim ***** válasza:

Lehet:)

Volt hogy nekem is el kellett olvasnom többször is, hogy jól látom-e....

2011. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszi a jókívánságokat, de nem vagyok terhes, remélem, végeztem tesztet negatív lett. kicsit megkönnyebbültem, de azért még félek.

gyerekkorom óta vágyok arra, hogy babázhassak, szeretnék gyerekeket, ez korai lenne és az abortusztól félek, mert nem egy ismerősömnek többé nem lehet gyereke a beavatkozástól. közülük az egyik már több mint 40 éves...

2011. febr. 9. 22:10
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát, akkor azt kívánom, hogy akkor jöjjön a babóca, amikor szeretnétek!!!!
2011. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
:) köszönjük!
2011. febr. 10. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!