Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van peteérésem akkor is...

Ha van peteérésem akkor is elvégzik a petevezeték átjárhatósági vizsgálatot?

Figyelt kérdés
3 és fél éve próbálkozunk, most akarunk jelentkezni meddőségi kivizsgálásra. Nagyon tartok az efajta vizsgálatokról?.
2011. febr. 10. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól még hogy van peteérésed, még sajnos el lehet záródva a petevezetéked. Szerintem ez nem rutinvizsgálat, meg kell beszélni.
2011. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha kifejezetten meddőségi központba mentek,és én személy szerin ezt ajánlom! Akkor ez rutin része a kivizsgálásnak.

Én HSG után lettem babás, úgy hogy átjárható voltam, és a férjemnek volt kevés katonája. Nem is olyan borzalom mint híresztelik, és kb 5 perc az egész!

2011. febr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nem félj ettől a vizsgálattól 5 perc tényleg,de megéri!És nem is olyan borzasztó,mint akikről olvastam én is a vizsgálat előtt..!!Gondolj arra,hogy a babáért csinálod!!!
2011. febr. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia

Nekem a héten csinálták meg a HSG-t. Nagyon féltem tőle de tényleg nem volt több 5 percnél. A "rákészülés" több idő, hőmérőznöm kellett 2 órán keresztül. Ebben az a lényeg, hogy ne menjen 37 fölé a hőmérsékleted, mert akkor nem csinálják meg ez a kisebb beavatkozást. Ja, és rövidhullámon is voltam. Ez a gyulladást mutatja ki és ez is akadályozhatja a beavatkozást. Ha átjárható egyáltalán nem érzel semmit és ez a jó, elkábítanak, utána alszol. Nem kell megijedni de ezt követően pecsételő vérzés lehet. Mindezt én is a születendő kisbabámért teszem. Kitartást a vizsgálatokhoz :)

2011. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon megértelek, mert én is féltem ettől a vizsgálattól, elsősorban azért mert sokan úgy írták le, hogy mennyire fájdalmas, főleg akinek elzáródása van. Nekem mindkét pet.vez. el volt záródva mégsem volt fájdalmas a vizsgálat, pedig nem szedtem be még a fájdalomcsillapítót sem amit előtte adtak és utána sem fájt. Annyi problémám volt csak hogy szédültem miközben a vizsgálatot végezték. Mi hárman voltunk a vizsgálaton és csak egyikünk mondta utána hogy kicsit görcsöl a hasa (ők sem szedtek be gyógyszert).
2011. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztatásokat! Ha lesz még kérdésem számitok rátok!
2011. febr. 22. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!