Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17és fél éves vagyok 3 és...

17és fél éves vagyok 3 és féléve van párom és terhes vagyok, védekeztünk kiszakadt a gumi, hogy mondjam el anyának hogy megtartom? A párom dolgozik szeretnénk a babát mert nem szeretnék abortuszt!

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 10:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/164 A kérdező kommentje:
Ja és már 72órás tabit egyszer vettem be és nem szeretnék hormon zavaros lenni mert attól csak az jött kirajtam ha most is vennék be
2010. febr. 15. 10:02
 2/164 anonim ***** válasza:
38%
17 évesen ne tartsd meg. tönkretenné az életedet. neked még élned kellene, nem pelenkákat cserélni. bevehettél volna 1 72 orasat, arra találták ki azt a tabit. nem vettel be, most viseld a következményeket.
2010. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/164 anonim ***** válasza:
34%
ja, latod.. nem vetted be, akkor most terhes vagy. szted melyik a jobb?
2010. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/164 anonim ***** válasza:
100%
Ha már terhes vagy felejtsd el a hormon tartalmú gyógyszereket. Még gyerek vagy, nem tudom, hogy a párod mennyi idős, de azt tudnod kell, hogy nem lesz könnyű. Pláne, ha a szüleid nem lesznek majd melletted. Mindenképp mondd el nekik és kérj segítséget. A tanácsaikat pedig fontold meg, mert minél idősebb leszel, annál inkább érted majd, hogy mért mondják, hogy a szüleid csak jót akarnak. Tapasztalatuk van az életben. Sokkal több, mint neked. Kérd ki mielőbb a véleményüket. Ez egy nagyon fontos döntés. Egy picike ember élete múlik rajtatok.
2010. febr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/164 anonim ***** válasza:
67%
na jó állj. a 72 órásat csak az aktus után 72 órával veheted be, amikor még nem tudhatod hogy terhes vagy-e. vagy nagyon fogalomzavar van a fejedben, vagy gőzöd sincs hogy terhes vagy-e csak gondolod hogy majd esetleg az leszel. ha az első, tehát még az elmúlt 72 órában történt a baj akkor vedd be a tablettát, nem lesz nagy buli terhesnek lenni meg gyerekkel leélni a fiatal éveidet, még nem vagy hozzá elég érett. ha már kimutatta a teszt hogy terhes vagy akkor a 72 órás nem tudom hogy került a képbe, de ha meg akarod tartani akkor tartsd meg de ne csak azért mert nem akarsz abortuszt... inkább egy abortusz mint egy elcseszett élet(a sajátod).
2010. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/164 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mondd el az anyukádnak? Te ismered, neked kellene tudnod! A lényeg, hogy próbálj meg nyugodt maradni miközben beszélsz. Biztos, hogy be fog pánikolni, lehet még kiabálni is fog veled, de ez érthető mert ő is legalább annyira megijed és fél majd, mint te amikor megtudtad. Minél előbb mond el neki, mert ha ő melletted áll, akkor nagyon sok dologban tud neked segíteni, érdemes az anyukák tanácsait megfogadni. Bár én már 26 éves vagyok, most várom az első babámat, az anyukám a legnagyobb segítségem. Nélküle már rég meghülyültem volna a sok barom orvosi tanácstól, paráztatástól. Azt ne feledd, ha más nem is a párod melletted van és ez nagyon jó. Egyébként kb. mennyi idős terhes vagy?

Az meg hogy elcseszed az életed... Az unokabátyám 29 éves, felesége 19, a gyerekük 3 éves... Tehát 16 évesen szülte a gyereket. Azóta is együtt vannak, a gyerek szép, egészséges, nagyon szépen beszél, okos, stb. Egy hátránya származott belőle, a sulit még nem tudta befejezni, bár ha nagyon akarta volna, akkor be tudta volna. Sok sikert és jó babavárást! Ja én meg gyógyszer mellett maradtam terhes, bár mi már terveztük a párommal, úgyhogy nem volt semmi gond. Tényleg nincs 100%-os védekezési módszer, csak ha nem szexelünk.

2010. febr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/164 anonim ***** válasza:
31%

Akkora baromságot csinálsz,mint egy hegy!!!

18 évesen gyereket szülsz?Végzettséged van?Egzisztenciád van?Jézusom!!!

Ennél nagyobb hülyeséget nem is csinálhatnál,minthogy megtartod a gyereket!

Az én csalááádomban van olyan lány aki 18 évesen szülte az elsőt,majd picit később a másodikat.Ma itt állnak egy iskoláskorú gyerekkel,meg az ovissal,végzettség sehol,egy fizetésből élnek,saját lakás nincs,pénz nincs,adósság van!

Gondolj már bele,hogy miből fogjátok azt a gyereket felnevelni?És arra ne alapozz,hogy majd a szüleid segítenek,mert ennél gusztuustalanabb dolog nincs a vilááááágon!

Ha van végzettséged,van lakásotok,van pénzetek a pároddal,akkor tarsd meg.DE!Ha ezek nem adottak,szerintem felejtsd el!

Nekem van egy gyerkőc,útban a tesó,de tavaly voltam abortuszon,mert a lehető legrosszabkor jött volna.

Gondold át ezt a dolgot,ma már nem veszélyes az abortusz,és ráérsz még a gyerekkel....

2010. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/164 anonim válasza:
20%

fogamzásgátló b*zdmeg.


igy mond el a szüleidnek:


-Öööö anyú van egy kis probléma ....

-Mi a baj aranyom?

-Tudod azt hittem hogy érett vagyok a sexhez mint a többi 10 éves lány, és a pasim már felnőtt, ö is elég érett hogy vegyen a fizetéséböl nekem fogamzásgátlót.És lusta voltam bevenni a 72 órás tabletát, nem akarok abortuszt. 17 évesen akarok szülni.

2010. febr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/164 anonim ***** válasza:
100%
Így, egyszerűen mond el neki, mi történt. és fogadd meg a tanácsát! akkor is, ha Neked pillanatnyilag más lenne a véleményed. nekem is van gyerekem, már ovis, imádom, de a pucér p*csámra nem vállaltam volna, az tuti. ugyanakkor egy volt évfolyamtársnőm harmadikban lett terhes, össze is házasodtak a fiúval, magánúton fejezte be a gimit, de együtt érettségiztünk, főiskolára is járt estin, és ma tanítónőként dolgozik. a férjével nagyon jól megvannak, de ehhez kellett mindkét részről a szülők aktív segítsége, és a férje akkor már BIZTOS egzisztenciája. szóval mérlegelj, a Ti esetetekben hogy állnak ezek a dolgok...
2010. febr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/164 anonim válasza:
18%

Nem értem. A 72 órás tabi az nem 72 órán belül hat???

Ha igen és jól értem, amit írsz, - hogy most nem akarsz megint bevenni - akkor az azt jelenti, hogy most is 72 órán belül vagy még...

Honnan a pék f@szából tudod akkor, hogy már terhes is vagy?

2010. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!