Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alábbi előtörténettel, lehet...

Alábbi előtörténettel, lehet baba vagy ez már az a bizonyos nemvárt?

Figyelt kérdés

Első terhességemnél kb 11 dpo-tól voltak pozitív tesztjeim,majd mindjárt megjön -érzés következett,és meg is jött. 2 napig véreztem (élénk piros de kevés),aztán elmúlt. Most 2 éves a lányom.


Ebben a ciklusban mára nem vártam. Úgy néz ki,mintha megjött volna. De az a furcsa,hogy mióta szültem minden egyes mensikor iszonyatos hasgörcsöm van és derékfájásom,és ez most nincsen,és egyenlőre szintén kevés "anyag" jön. Tegnap és tegnapelőtt teszteltem utoljára,negatív lett.


Már nem lehet baba?


Nyilván,ha holnap sem erősödik be a vérzés akkor vasárnap reggel vagy még holnap délután tesztelek...

Csak érdekel a véleményetek!


Köszi


2011. febr. 11. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha visszagondolsz a legutolsó vérzésed első napjától számított 14-diknapon illetve +- 2-3 nap együtt voltatok e mert ha ineg miért ne lehetne ez baba.

Az írottak alapján eltelt annyi idő hogy, mensesnek kell legyen illetve van is. (Vagy nem és mennyi idvel jött hamarabb ha ez az?) Viszont lehet még nem termelödött annyi hcg hogy, a teszt kimutassa a terhességet.

Nagyon sokank vannak úgy hogy, akár 3-4 hónapig is megjön csak egyre csökkenő mennyiséggel a végén színte csak barnás foltok.

Egyébként nekem is az első terhesség óta mindíg görcsök kisérik a mensest.

Szerintem ez is normális.

Nem tudom segítettem e a válaszommal.

Írj nekem feltétlen hogy, mi van most ha ki tudtad bogozni a válaszom.

2011. febr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm hogy válaszoltál.

Továbbra sem jött meg rendesen. Még mindig főként barnázok,de ma már időnként piros is volt benne.


Mennyisége a szokásos mensihez képest elhanyagolható.



Ha nem pont hasonlóan alakult volna az első terhességemnél,és ha nem iszonyatosan görcsölős-erősen vérzős menstruációim lennének - akor eszembe sem jutna most babára gyanakodni.


Csak tényleg az előtörténet miatt furcsa a dolog.


Elvileg (folyás és hasszúrkálás) alapján január 28-29 lehetett ovulációm,és mi 29-én és 30-án tudtunk együtt lenni.


Ha holnap sem erősödik be a vérzés,akkor tesztelek.

Csak közben eszembe jutott,hogy ha ez esetleg beágyazódásos vérzés lenne,akkor még lehet,hogy a teszt sem mutatna semmit...


Még írok majd.

2011. febr. 12. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!