Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A házasságom romokban van....

A házasságom romokban van. Kisfiam 14 hónapos. Eszem ágában sincs a gyermekemre fogni a magánéleti problémámat, hiszen azért ketten a férjemmel vagyunk felelősek, de úgy érzem, a baba érkeztével ment tönkre a kapcsolatunk. Más járt így?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 12:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nem, én nem. Talán nem volt elég időtök egymásra ezért romlott meg a kapcsolat, ilyet már hallottam.

Biztosan menthető a dolog.sok sikert!

2010. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Rengetegen. Volt egy csomó ilyen kérdés és sajnos a többség azt írta hogy rosszabb lett neki gyerek után. Keress rá.
2010. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ismerőseim is így jártak. Amíg nem volt baba, minden szép és jó, amint lett baba... Hú, rengeteg probléma, amit anno meg tudtak oldani, azt már nem, csak a balhé ment.

És nem egy olyan pár voltak, akikre azt mondta volna bárki, hogy nem lesz tartós a kapcsolat.

Plusz itt is rengetegen vannak.

2010. márc. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

igen!!! :( Mióta megszületett a kicsikém a kapcsolatunk tropa, még a közérten kívül sehol nem voltunk kettesben, mindig veszekszünk, ha nem a bébi miatt akkor azon, hogy miért nincs itthon soha...

mindketten hibásak vagyunk.

2010. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Igen. A mi kapcsolatunk is a gyerek születésekor ment tönkre, talán már kicsit akkor is amikor terhes voltam. De az nem az ő hibája hanem a miénk.
2010. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szerintem döntened kell, hogy mit is akarsz. A férjeddel együtt felnevelni a kicsit, vagy inkább nélküle. Ha a férjedet választod, kezdj el tenni érte, hogy meg is maradjon mellettetek! Biztos vagyok abban, hogy nem lesz könnyű változtatnod, de kezd el az apró, mindennapi dolgokkal. Gondold végig, hogy vártad haza régen és most milyen vagy, mikor megjön a munkából. Ha morcos, nem baj, te legyél annál vidámabb! Hátha kapcsol és felfigyel a megváltozott viselkedésedre. Nem kell csöpögössé válni, csak légy kedves és figyelmes, mégha ő nem is az rögtön. Sok a dolgod a kicsivel , a fiam is ekorú, nem egyszerű. Gondolom mindig te vagy vele, ő keveset, ez is rossz érzés. Főzz neki egy jó vacsit, ha a kicsi elaludt, ülj le vele enni és mond el őszintén mi bánt, és hogy attól félsz ha nem léptek időben, rámegy a házasságotok, de te ezt nem akarod. Kérdezd meg, mi erről a véleménye és mit kell neked változtatnod. Persze te is mond el, mi nem tetszik az ő viselkedésében. Ki fog alakulni, sok sikert!!
2010. márc. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
igen,sajnos,bár nekem semmi gondom nincs,de lehetne.Tudatosan figyeltem oda,hogy a gyerek érkezésével,ne szűnjön meg a kapcsolatunk a párommal.Őt is ugyanúgy szeretgetem,őt is bevonom a teendőkbe,kimozdulunk együtt is,és erőt veszek magamon ha nem is kívánom annyira.Nem hanyagolom el magamat sem,és és meghallgatom ha szüksége van rám.szóval azért mert lett egy gyerekünk még nem kell hogy apát a sutba dobjuk,és sajnos sok nő,anya ezt teszi.most nem rád értem,de lehet ha belegondolsz rájössz hogy igaz.
2010. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

igen...

A második baba (3 hónapos) óta rémálom a házasságom. Fáradt vagyok és kimerült, ő nem érti hogy a napi 4-5 óra alvás hosszú távon kimerít engem... Türelmem nem sok van már, és ő meg egyre jobban kimutatja, hogy nem érdekli mi van velem... Hiába szeretem, nem viszonozza, úgyhogy nálunk hamarosan kalap-kabát...

2010. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Sajnos igen...

Azt hiszem, nem értjük egymás álláspontját.

A férjem nem hajlandó lemondani dolgokról (sport, koncert, stb.). Szeretne úgy élni, mint a baba előtt, mégis azt mondja, sosincs semmire ideje.

Én mindenről lemondtam, mindig én vagyok a babával. Fáradt vagyok, néha kikapcsolódnék, csak olyan dologra vágyom pl. hogy beleüljek egy kád vízbe 20 percre.

Ő nem ért engem, én nem értem őt... Veszekszünk, feszültek vagyunk, és úgy látom, nem tudjuk megoldani a problémáinkat...

2010. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Sajnálom a helyzeteteket!

Leírom nálunk hogy van!

Apa hétfőtől szombatig dolgozik,hétköznap 6-18.30között.

Szombaton 6-15 között.

Szerda foci így csak este 20.00 ra ér haza.

De mi este mindig együtt fürdetünk 21-kor, kisfiam 1 éves kb. 5 alakalommal fürdettem egyedül.

Mindig van időnk szexre, ha letettem a gyereket.

Szombat délután pihenés, vasárnap közös program.

Imádjuk a gyereket és egymást is.

2010. márc. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!