Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha érzem kicsit ezt az izomláz...

Ha érzem kicsit ezt az izomlázszerű fájdalmat a mellemnél, akkor meg lehetett az ovuláció, azt jelenti, vagy anélkül is fájhat, ha nem volt meg?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 11:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Szoktam mérni a hőmet, de most sokáig, hetekig lázas beteg voltam, így nem tudom, megvolt-e az ovum. Kb. jövőhéten 17.-e körülre nem várom a mensit...fogalmam sincs, megvolt-e az ovum...
2011. febr. 12. 11:25
 2/5 anonim ***** válasza:
én 18-ra nem várom, úgyhogy akkor már meg kellett lennie az ovudnak. Nekem 4-én volt elvileg. Ovu óta fáj a mellem, de csak oldalt, mintha jól beütöttem volna. Múlthónapban is így volt, úgyhogy biztos nem vehető tünetnek baba esetén. (érdekes amúgy, mert két hónapja tapasztalom, eddig nem volt így)
2011. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, én is 18-ra "nem várom",én 4-én 5-én éreztem ovu-ós fájdalmakat, most 2. napja eléggé megduzzadtak a melleim, és a bimbók érzékenyek. Én is éreztem töbször ovu. után ezt máskor is de most Clostilbegyt kúra is zajlik.

Egyébként a lányom terhességénél ugyanígy volt, hogy az ovu. után 1 héttel, mellérzékenységi tüneteim voltak, aztán nem jött meg..... :-))

Talán most is???!!!

2011. febr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
majd kiderül 18-án :)
2011. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A hőm most emelkedett meg, pedig nemsokára meg kell jöjjön...lehet hogy a lázas betegségem miatt ilyen sokára kitolódott az ovum...de mégis megkezdődtek a mensi előjelek is egyben...hát furcsa.
2011. febr. 13. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!