Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés utáni napon a...

Spontán vetélés utáni napon a hasi fájdalom még normális?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka történt, az orvoshoz kedden tudok csak menni. Éjszaka nagyon véreztem, azóta a vérzés csillapodik, tulajdonképpen mensi-szerűre csökkent. A hasi fájdalom is csökkent, de még érzem a görcsöt néha. Ez még normális néhány napig a vetélés után?

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


2011. febr. 13. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos normális hogy fáj a hasad, de ügyeletre nem tudnál bemenni? Mindenképp kéne hogy lásson orvos
2011. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 6hetesen vetéltem el,nagyon véreztem,és görcseim is voltak amíg el nem múlt a vérzés!
2011. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen vetéltem el szintén spontán. Nekem is ugyanezek a tünetek voltak. Egészségügyi küretet csináltak és még azután is véreztem bő 1 hétig.
2011. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Nekem 11-dik heten volt spontan vetelesem, szerencsere nem kellett mutet, mert kitisztult teljesen, de a hasfajas 1 hetig tartott, a verzes 2 hetig. Szerintem jo lenne csinaltatnod egy uh-t, hogy biztosan nem maradt bent terhes szovet, nehogy vermergezesed legyen vagy valami komplikacio.
2011. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!