Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg normális terhesség...

Tényleg normális terhesség esetén a mensiszerű fájdalom?

Figyelt kérdés
Szombatra nem vártam, nem is jött, tegnap reggel és délután is erős pozitívat teszteltem. Viszont időnként érzem a hasamat, kicsit mensiszerűen, eleinte inkább izomlázhoz hasonlított, már nem. A mellem is csak enyhén fáj. Ugye ez nem jelent bajt?
2011. aug. 31. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen :o). és gratulálok!

Én is így be voltam rezelve, a + teszt után ha fájt, azért, ha nem, akkor azért. Sőt, még mindig be vagyok egy kicsit, így a hatodik héten, de egyre nyugodtabb is vagyok, hogy az eddigi fájásokkor és nem-fájásokkor is bent maradt.

2011. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, neked is gratulálok. Én is állandóan parázok, főleg azért, mert 3 éve próbálkozunk (próbálkoztunk) már és annyira hihetetlen! Ráadásul rögtön az első próbálkozáskor késett, pozitív tesztek után megjött 8 nap késéssel! Ettől félek, hogy nehogy megint ez legyen. Akkor ráadásul sokkal jobban fájt a mellem. Igyekszem pozitív lenni, hogy mégegyszer ilyen nem történhet velem, de miért ne történhetne. Van még tesztem pár naponta ellövök majd egyet, hogy lássam nem halványodik-e a csík. Orvoshoz majd egy hét múlva megyek.
2011. aug. 31. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Újra én:

Nyugodj meg, jobb ha nem ijedezel! (mondom én :))))

Nekünk több mint 6 év próbálkozás van a hátunk mögött és én sem akarom elveszíteni. Annyira hihetetlen hogy összejött :)) Orvoshoz én is csak jövő héten megyek.

2011. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gratula. teljesen természetes, nálam mindkét terhességnél volt, illetve van, csak enyhébbek sot még 11 hetesen is néha-néha volt utoljára, kb. azokban a napokban a leginkább érzem amikor kozeledne az újabb mensi dátuma, nálam legalább is így van. a lényeg hogy ne legyenek nagyon eros gorcsok vagy vérzés, azontul minden rendben van.

13 heteske

2011. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csináltam új tesztet és halványabb, mint az előzőek, úgyhogy meg fog jönni, nem hiszem el, hogy ez velem történik, megint!
2011. szept. 1. 03:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Most, hogy szárad talán nem is halványabb, legalábbis a két egyforma. Már nem tudom, hogy mi van, csak nagyon aggódóm, várok pár napot, aztán újra tesztelek.
2011. szept. 1. 04:11
 7/7 sumergo ***** válasza:

Néha még most is érzek mensi szerű görcsöket, és ez így van az elejétől!


30+3 hkm

2011. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!