Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszem után az enyhe alhasi...

Ketteske kérdése:

Inszem után az enyhe alhasi fájdalom normális?

Figyelt kérdés
Ma volt az inszem, egész nap itthon voltam, pihentem. Kicsit furi ez az érzés, olyan, mintha meg akarna jönni.
2011. márc. 9. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális, nekem mindhárom inszem után ez volt. Sajnos több napig is eltartott, de ez mindenkinél más. Drukkolok neked!
2011. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem pénteken volt az inszem, azóta eltelt 5 nap! és még mindig érzékeny a hasam , és a derekam, mintha meg akarna jönni érzés. Ez az első, nem tudom, hogy normális-e, de én is ezt érzem, még mindig.
2011. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezzel kapcsolatban megnyugodtam. Viszont most vettem észre, hogy nagyon enyhe barnás folyásom is van. Ez is normális vajon? Nektek is volt?
2011. márc. 9. 19:21
 4/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Nekem is így volt, sőt, még másnap, és harmadnap is.

2011. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem is volt a harmadik után, azt hiszem 2-3 napig. Ne izgulj, ettől még sikerülhet!
2011. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves első! Neked sikerült a baba?
2011. márc. 9. 20:06
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, és természetesen köszi a válaszokat.
2011. márc. 9. 20:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Én semmit sem éreztem, pedig már 2 inszemen vagyok túl sajnos egyik sem sikerült,pedig minden rendben velünk... de nem adom fel...egyik után sem éreztem semmit!!!
2011. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első: sajnos nem sikerült :( De ne aggódj, neked biztos sikerülni fog. Most természetes úton próbálkozunk ismét. Hová jársz dokihoz?
2011. márc. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Budán járok egy magánklinikára. Te? Velünk sincs semmi gond, csak már 34 éves vagyok, és volt 2 vetélésem (26. és 7. hét).
2011. márc. 10. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!