Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Lollok Zoltánról Tatabányá...

Dr. Lollok Zoltánról Tatabányán van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Endokrinológushoz szeretnék menni Őt néztem ki mert nincs olyan messze szimpatikus is.Esetleg valaki ismer jobban?Köszi előre is.
2011. okt. 10. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ő végezte a terhesgondozást,meg voltam elégedve vele,csak drága(10.000/alkalom),mint endokrinológus nem tudom,de mikor én dokit kerestem sokan dicsérték.
2011. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uhh az tényleg nem olcsó..de fel voltam rá készülve.Köszi a választ várok még további endokrinológus tapasztalatokat.
2011. okt. 10. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én anyagi okokból nem tudtam tovább járni hozzá.Tényleg szimpatikus kedves és mindenféle vizsgálatokat végez hogy kiderítse hol is a probléma.Érdemes hozzá járni mert ő hormon szakértő.
2011. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na ennek örülök köszi a választ holnap megyek.Mennyibe kerül a magánrendelése?(nem terhesgondozás)
2011. okt. 11. 19:40
 5/8 anonim ***** válasza:
A rákszűrés + vizsgálat 12ezer,konzultáció 6ezer,hormonvizsgálat 13ezer.De találsz a váróban egy árlistát.Ja és nagyon szép az egész rendelő.
2011. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ.Akkor ki lehet nyitni a pénztárcát:)gondolom h szép a rendelő:)Köszi mégegyszer.
2011. okt. 11. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
voltál nála endokrinológiai okból? én is ezért mennék hozzá! mik a tapasztalatok?
2012. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én hozzá járok jó rég, és csak jókat tudok mondani. Nálam is, a férjemnél is rögtön rájött hogy mi a gond. A mi problémánk elég összetett, de nekem is több orvosom volt, a férjemnek 4, mire akit ő ajánlott, szintén végre elsőre megtalálta a gondot.

Nem olcsó, de ha baj van, ő az aki tud segíteni.:) Bízhatsz benne!!!!

2013. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!