Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt Clostyt szedők!...

Tapasztalt Clostyt szedők! Létezik olyan, hogy az első Clostys hónapom után üresek a petefészkeim?

Figyelt kérdés

5 napig napi 2x1 szemet szedtem (rendszertelen a mensim+PCO).A 9.napon voltam UH-n,de a doki azt mondta,hogy nem érett meg egy tüszőm sem,csak a jobb petefészkemben van valami hyperechogen terület(valami ciszta féle).


Azt mondta,hogy jövő hónaptól valamilyen injekciót fogok kapni naponta...ha ez sem segít,akkor laparoszkópiát csinál.Kezdek aggódni!


Valaki volt már hasonló helyzetben?


2011. febr. 13. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.

Nekem 3 hónapig kellett szedni de sosem érett meg egy sem.

Aztán spontán teherbe estem:)

2011. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Keress másik dokit!

Ma már a PCO-t nem műtik, hanem kezelik az alapbetegséget (cukoranyagcsere zavar) cukorcsökkentő gyógyszerrel, amitől elmúlnak a ciszták, és lesz spontán peteérés!

Menj el endokrinológushoz.

2011. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1.válaszoló!


Te mindenféle gyógyszer nélkül lettél terhes(pco-val)?


Már lassan 4hónapja szedem a Merckformint(endokrinológus írta fel), és igyekszem mellette diétázni.

2011. febr. 13. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos én is hiába szedtem a clostit, sose érett tőle petém. :( Úgy tűnik, nem mindenkinek válik be. :(
2011. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


A Babó sikerült más módszerrel(Closty nélkül)?

2011. febr. 15. 07:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Sajnos még nem sikerült, pedig karácsonykor volt egy éve, hogy próbálkozunk. :( Több dokinál jártam, mind mást mondott. Szedtem merkformint is, de mikor már hazajárt hozzám a mentő ájulások és egyéb rosszullétek okán a merk miatt, akkor abbahagytam. Most csak várjuk, hátha lesz valami.

Több sikert neked! :)

2011. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!