Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációmnak január...

A menstruációmnak január végén kellett volna megjönnie. Csináltam két terhességi tesztet, s mindkettő pozitív lett, de közben megjött a mensesem. Most terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ettől még lehetsz terhes. Előfordul, hogy a teherbeesésé után megjön a menstruáció. Menj el orvoshoz, és mondd el, hogy mi a helyzet.

2009. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bizony menny csak el dokihoz! De ha gondolod azért csinálj előtte még egy tesztet. Eleinte nekem is volt ilyen mensis vérzésem nem is egyszer és nem is kevés. És most 36hetes vagyok, és h Istennek egészséges a babám!
2009. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszke nektek a válaszokat,holnap megyek a dokihoz=:)
2009. febr. 11. 21:57
 4/4 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok.Megírnád mi lett a vége a dolognak?
2010. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!