Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől csökkenhet a mell fájdalom?

Mitől csökkenhet a mell fájdalom?

Figyelt kérdés
Jövő héten kellene megjönnie de most a napok óta tartó nagyon fájdalmas mellduzzanatom szinte majdnem elmúlt,vajon mi okozhatja?!
2011. máj. 30. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hormonváltozások. Valami változás van.
2011. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
múlthónapban én is így jártam, azt hittem, hogy végre sikerült teherbe esnem, mert nagyon fájt a mellem, nem úgy ahogy akkor szokott mikor megjön. A nemvárt napja előtt 2 nappal elmúlt, mintha nem is fájt volna, majd egy nap késéssel sajnos megjött és erősebb is volt a vérzésem mint máskor (tele nyálkahártyával) Nemvárt előtt 3 nappal teszteltem egyet (negatív lett) úgyhogy nem hiszem, hogy azért volt erősebb a vérzésem, mert esetleg babás voltam és nem tudott beágyazódni. 10-es érzékenységű volt a teszt, lehet hogy már valami nagyon halványat mutatott volna szerintem, ha baba lett volna. De a mellfájdalom elég érdekes volt. Ebben a hónapban meg már peteérés előtt elkezdett fájni (amúgy csak peteérés után 1-2 nappal szokott elkezdeni fájni) 1-2 nappal, úgyhogy kíváncsian várom mit hoz a jövőhét hétvége. :)
2011. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sumergo ***** válasza:

Nekem akkor szokott elmúlni a mellfájdalom, ha másnap megjön a mensim. Mikor babás lettem, nem múlt el, sőt egyre erősödött, a 6. héten már nem lehetett hozzáérni, mert nagyon érzékeny volt, úgy éreztem szétrobban.

Ettől függetlenül azt mondom ezek nem egyértelmű jelek, nem lehet ezek alapján következtetni.

Ha valami mégis árulkodó lehet, ha nálad soha nem így volt, most pedig így van, de még az sem biztos.

2011. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!