Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekről együtt voltam a...

Péntekről együtt voltam a barátnőmmel. óvszerrel védekeztünk. Végén már megszokásból kihúzom. Reggel látom benne a cucc na mondom azért kiviszem a csaphoz ellenőrizni? Semmi hibát nem láttam. Egész nap a zsebembe maradt elfelejtettem.

Figyelt kérdés

Este is felengedtem vizel.Aztán nézegetem és látom hogy az oldalán van egy pici tűhegynél is kisebb inkább repedés. De mi lehetett az? Nappal sérült meg? Mindegy rajta volt.

ma még használni lehetne 72 órást de lehet felesleges. nem tudom. lehet még az is hogy reggel mikor szétszedtem a gumit akkor a körmöm felsértette.segítsetek! mit tegyek?

ja és azt hiszem bnőm a 18. napjába járt.


2011. febr. 14. 15:45
1 2
 11/11 anonim válasza:
A gumi egész este rajtad maradt? Nem szoktad aktus után levenni?
2013. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!