Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam egy terhességi...

Csináltam egy terhességi tesztet, és negatív lett. De úgy veszem észre a mellem nő, vannak kisebb rosszul létek, és nagyon nagyon fáradékony vagyok, a menzeszem is késik. Vajon lehetnek ezek a terhesség jelei? Vagy ne álltassam magam?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, nagyon is lehetnek. Lehet hogy korán teszteltél. Próbáld pár nap múlva megint!
2009. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok függ attól, hogy hány naposak a ciklusaid illetve mióta késik.
2009. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy korai volt a tesz! Vagy holnap reggel próbálj ki egy másik fajtát, én tuti nem birnám ki azt a pár napot!

sok szerencsét neked, és két csikos tesztelést kívánok!

2009. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Állatlában mindig késik a menzeszem, úgy 30-32 napos.Az a baj, hogy már 2 tesztet csináltam, és persze más fajta!

Hát nagyon bízom, hogy terhes vagyok. Mert már most is eltudnék aludni!!! :))

2009. febr. 12. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ez vigasztal:én 6hetesen teszteltem halvány pozitívat,előtte kb.2-3héttel 2 negatívat.:)

Sok Sikert!

2009. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vígasztal!Köszönöm szépen a biztatásokat! Nagyon bítom benne, hogy egy pindurka baba cseperedik a pocimban!

Még egyszer köszönöm!!

2009. febr. 12. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!