Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelek, vagy csak beképzelem?

Jelek, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Január 25-én volt meg utoljára(norcoluttal)és szedtem clostyt is. Az orvosom azt tanácsolta, hogy 5-én és 7-én mindenféleképp legyünk együtt. Együtt is voltunk. Most 2-3 napja enyhébb és néha erősebb szúró érzést érzek a hasam alatt talán a petefészkemnél, és éreztem már a mellemben is.
2011. febr. 16. 08:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát lehet, bár nem értem ,hogy ha jan 25.-én volt meg, akkor hogy lehet peteérésed 5-7.-én. Nekem jan 22.-én jött meg és febr 8.-án voltam a dokinál, aki azt mondta mostanában (8-10) van peteérésem, és ez kb igaz is lehetett. Persze azért szorítok.
2011. febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

lehet 5-7 peteérése

Nekem általában 28 napos a ciklusom. Január 21-én jött meg és febr. 3-4 volt peteérésem.

2011. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az orvos számolta ki 5. és 7..Szerintem a closty miatt. Én most nem tudom kiszámolni a ciklusaimat mert 8 hónapig nem jött meg természetesen csak mikor felírták a norcolutot. Kiderült, hogy volt egy hatalmas tüszőm ami nem akart megrepedni, januárba felírták a clostyt és a szedése után voltam uh-n és már akkorra felszívodott.
2011. febr. 16. 09:37
 4/19 anonim ***** válasza:
Én is szedtem eszeket a gyogyszereket mind a kettőt 2.5-3 hónap mulva teszteletem + volt már 4-5 terhes votam.
2011. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A meg nem repedt tüsződ az a ciszta ugye?Hány mm-es volt?És érezted?Bocsi hogy kérdezek.Köszi
2011. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A tüszöm már az utolsó uh-n 31-32 mm volt. Éreztem egy kis feszülést de mást nem.
2011. febr. 18. 13:57
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem jan 24-én volt az utolsó mensi. Én is Clostit szedek, a mensi 5. napjától 5 napig.Nekem is valószínű 5,6-án volt ovu.Nekem eddig 26 naposak voltak a ciklusaim.

Nekünk az első gyermekünk closti kúrával sikerült 2 év után. A 3. clostis hónapban. Én (ha most is 26 napos ciklus)mára várom, ill. nem várnám a mensit, mivel szeretnénk tesót.

Én pár napja úgy érzem mindjárt most fog megjönni olyan görcsszerű érzésem van. És a pattanásokról nem beszélve, illetve a mellem nem feszül felettébb, de a mellbimbó érz. Te mit érzel? Első babátok lenne? ---

2011. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nekünk az első baba lenne. Azon kívül, hogy szurkáló érzést érzek a hasam alatt talán a petefészkemnél, meg 1x 2x a mellemben is éreztem. De más egyebet nem érzek. 18-21-ig bármikor megjöhet, de most már remélem, hogy nem jön. Ha addig semmi vált. akkor jövőhét kedden, szerdán tesztelek.
2011. febr. 18. 15:10
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia szurkolok neked, majd írdmeg mi lett az eredmény, még nekem sem jött meg, bár azt hittem reggel.
2011. febr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Te, hogy álsz a teszteléssel? Én alig bírom már kivárni a holnapot. Nem jött még meg. Légyszi írd meg veled miújság .
2011. febr. 20. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!