Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tettem már fel kérdést ezzel...

Tettem már fel kérdést ezzel kapcsolatban, de megteszem újra, hátha okosabb leszek! Nem lehet, hogy felszívódik a cisztám?

Figyelt kérdés
Január 19.-én volt meg utoljára, de 4 hónapra az előzőre jött meg,mivel PCOS vagyok. Vasárnap már éreztem, hogy fájdogál a mellem, de hétfőre olyan szintűvé vált a fájdalom (vagyis csak a mellbimbóm égett, de eszméletlen módon) hogy nem lehetett megérinteni, sőt, fürdés közben ahogy a víz hozzáért, akkor is nagy volt a fájdalmam, már-már bekönnyeztem. Tegnap és ma pedig ha hozzáérek,akkor érzem,hogy kellemetlen, de mára már az egész mellem és hihetetlenül kemény. Nem lehet, hogy szívódnak fel a cisztáim és megfog jönni rendesen? Mellfájást már éreztem máskor is mielőtt megjött, de nem ilyen mértékben és a mellbímbóm még sohasem égett ennyire. Mintha tűzzel égetnék.
2011. febr. 16. 09:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hat szerintem nem attol faj a melled.Nem hiszem hogy a ketto osszefugg.

Szintes Pcos.

2011. febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De én ezt úgy értettem, hogy azért fáj,mert megfog jönni, de ha megfog jönni,akkor szívódik fel a cisztám,azaz kezd rendszeres lenni a mensesem, nem pedig 4 havonta menstruálok.Mivel a ciszta miatt jött meg 4 havonta.
2011. febr. 16. 09:59
 3/19 anonim ***** válasza:
És terhes nem lehetel???Én is éreztem és 14 h km vagyok
2011. febr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem hazudok, ha aztírom már 60 terhességi tesztet csináltam. Annyiszor éreztem hányingert,fáradékonyságot stb stb, hogy már nem is gondolok erre. Sajnos nem tudom elhinni, olyan régóta próbálkozunk, ezért gondolok arra hogy esetleg megint megfog jönni,tehát akkor felszívódnak a cisztáim.
2011. febr. 16. 10:55
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem a cisztaid miatt nem menstrualsz rendszertelenul.Maga a betegseged miatt ami nemcsak a cisztaktol van,ez attol osszetettebb azert.

ha rendszeres lesz a menzid attol a cisztaid meg megmaradnak.

Nekem viszonylag rendszeres ciklusaim vannak megis vannak cisztaim,nem szivodnak fel.

1vagyok.

2011. febr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én konkrétan ezek miatt nem menstruálok,mert nem engedik kilőködni a sejtet. Rendszeresen menstruáltam a pco előtt,a dokim szerint, ha azt tapasztalom,hogy kezd rendszeressé válni, akkor onnan tudhatom, hogy kezdenek szívódni.
2011. febr. 16. 11:11
 7/19 anonim ***** válasza:
10.41-es vagyok Nem tudom miota akarsz babát nekem van 10 éves fiam 2 éves kora ota akarunk tesókát ez már 8 év és már teljesen lemondtam róla míg december 12 én nem jött meg várta vártam de már a cicim anyira fájt égett és most 14 hetes terhes vagyok ugy hogy hidd el vannak még csodák.Tesztelj megint és ird meg mi lett az eredmény én szurkolok
2011. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a támogatást. 4 éve szeretnénk, 2 éve vagyok PCOS. Tesztelni fogok mindenképpen.
2011. febr. 16. 11:25
 9/19 anonim ***** válasza:
szia várom a választ hogy mi a teszt eredménye 10.41-es
2011. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A héten nem, várok...de jövőhéten tesztelni fogok. Megfogom írni, ígérem.
2011. febr. 16. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!