Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az első clostys hónapom,...

Ez az első clostys hónapom, és a lényeg hogy nektek sikerült az első hónapban összehozni a babat? Mit érzett peteéréskor? Mi a véleményetek a clostyrol?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 09:36
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült az első hónapban a baba, előtte 1,5 évig próbálkoztunk. Most tesó ügyben volt már tavaly 6 sikertelen clostis hónapom és most ez a 2. hónap. Ma van az utolsó gyógyszeres napom. Holnap megyek uh-ra, mert a doki jövőhéten nem dolgozik. Szerintetek már holnap is látunk valamit, hogy esetleg vannak-e tüszők? Holnap leszek a 8. ciklusnapon. Múlthónapban a 10. napon voltam és volt egy 22mm-es tüszőm.
2011. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
14.52: szia, sztem mindenképpen látni fogja azt, hány tüsződ van, maximum a méretük nem lesz 20mmes, és nem fogja tudni megmondani napra pontosan, hogy mikor lesz tüszőrepedésed. Te is inszemes vagy mint az előző válaszoló, vagy csak closty simán, mint itt többen? gratulálok az első babához :) és drukkolok nagyon
2011. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
14:52-es vagyok. Köszi a gratulációt. Én nem vagyok inszemes egyenlőre, csak simán clostit kapok rásegítésként. Bár én már nagyon elgondolkodtam az inszem lehetőségén, mert azt figyeltük meg a férjemmel, hogy mióta megint próbálkozunk minden hónapban előjön a gombám. Kipróbáltuk, hogy volt olyan hónap, amikor megszakítással voltunk együtt és akkor nem volt semmi bajom. Ebből kifolyólag arra gondoltunk, lehet, hogy érzékeny vagyok a férjem spermájára, bár az első gyereknél nem vettem észre ilyen tünetet. Szerinted ez lehetséges? Bocs, hogy ilyen hosszú lett. Remélem érthetően fogalmaztam.
2011. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
nem tudom sajnos; azt el tudom képzelni, hogy esetleg irritáljon, de azt nem, hogy az irritációból gomba legyen...szerintem a gomba és más fertőzés is csak úgy terjed, ha van forrás. nem lehet, hogy a férjed szedett össze vmit, és mindig visszafertőz. néha előfordul, de nagyon könnyű kezelni; kap vmi krémet vagy tablettát meg Te is...de ez csak tipp, sajnálom, ebben nem tudok segíteni, de szép tüszőket kívánok :)
2011. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
Nekem kedden kell menni uh-ra.Azért vagyok kíváncsi hogy nálad mit lát egy nappal hamarabb.Én azért kaptam clostyt mert valószínűleg nem volt peteérésem, a foggátló miatt ugyanis nem rég hagytam abba.Szurkolok mindenkinek aki babát szeretne.Én annyira bízok ebben a hónapban és minden sorstársam nagyon bízzon, mert állítólag ha hiszel benne beteljesül!!:-)
2011. febr. 18. 09:56
 16/49 anonim ***** válasza:
:) nagyon drukkolok Neked, és jelentkezem mindenképp hétfőn. nekem amúgy 28 naposak a ciklusaim, van is peteérésem, a hormonok is viszonylag jók, de mégse jön a baba, ezért kaptam a clostyt. 12. napon leszek hétfőn, hát elhiheted én is kiváncsi vagyok :) Te egyébként érzel valamit? én esküszöm nem bebeszélem, hanem tényle gszurkál a petefészkem...lehet eddig mégse volt peteérésem, hanem most alakul majd? fene se érti ezt...
2011. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Nekem 35 naposak a ciklusaim és azt mondta a doki hogy 11 és 15. napon lehet peteérés.Nekem is néha szurkál a petefészkem, de csak bele bele szurkál, ha majd folyamatosan szurkál nekem akkor volt peteérésem.Kíváncsi vagyok mit mond neked a doki!!nagyon drukkolok!!!
2011. febr. 19. 09:52
 18/49 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem is ez volt az első clostys hónapom, inszemem is volt és ma + teszteltem :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2011. febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
Hatalmas gratula neked!Boldog babavárást és sok egészséget kívánok!Remélem hamarosan én is ilyet tesztelek!!!!
2011. febr. 19. 11:04
 20/49 anonim ***** válasza:
szia Kérdező! én vagyok a hétfői UHs, most végeztem. szóval eslő clostys hó, napi 2x1 és ez a 12. ciklusnapom. a nyálkahártyám 9,4 mm amire azt mondta a doki, hogy nagyon jó. a bal petefészekben 1db 15mm, a jobb oldalon pedig 2db 15mmes :) az mondta szerda csüt reped valszeg, meglátjuk :) Írd meg kérlek Neked mit mondanak majd holna, nagyon kíváncsi vagyok
2011. febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!