Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Febr.5-én és 8-án voltunk...

Febr.5-én és 8-án voltunk együtt, akkortájt volt peteérésem is. Ma meg olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, az ovutesztem erősebb. Lehet baba?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet baba természetesen, de ennél biztosabbat ilyen korán még nem lehet kijelenteni.
2009. febr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az 5-dikei egyuttlettol lehet a beagyazodas is, mert ha jol szamolom 8 nap telt el azota. A beagyazodas meg 7-10 nappal tortenik a megtermekenyirtes utan. Lehet emiatt van mindjart megjon erzesed. Kivanom neked, hogy baba legyen. :) En holnap vagy holnaputanra nem varom de mar tobb mint egy hete mindjart megjon erzesem van.
2009. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Második válaszoló, nagyon drukkolok!!! MAjd megírod, mi lett? :)

2009. febr. 13. 09:02
 4/15 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok: Persze, szivesen megirom. Csak hetfon merek tesztelni, hamarabb nem de mindenkeppen megirom a vegeredmenyt. El is mentem a kerdest. Remelem mindketten babasak vagyunk!!! :)
2009. febr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Nekem van egy babám már, 15 hónapos, vele 2-3 nap késéssel volt pozitív a teszt (akkor megérzésből csináltam, azt sem tudtam, mikor kellene megjönnie), nemrég meg volt egy terhességem, ott a nemvárt előtt egy nappal pozitív volt, csak sajnos a 8 héten elment a baba. Ezért figyelek most magamra jobban, de szerencsére nem görcsölök. Ha akar, úgyis jön ;)

Alig várom a teszteredményed! :)

2009. febr. 13. 09:55
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Masodik vagyok. Jaj de jo, hogy mar van egy babad. :) Sok boldogsagot kivanok nektek es remelem ismet babas vagy. Nallunk elso baba lenne. Sajnalom, hogy elment 8 hetesen a babad, velem is pont ez tortent december elejen ugyhogy tudom milyen erzes. Most ismet probalkozunk. Az elhalt terhessegemnel a teszt nekem a mensi utan a masodik napon mutatta ki. Ezert is varok hetfoig a tesztelessel. Mar latom, hogy nagyon lassan fog elmenni a hetvege de remelem megeri varni. :) En is mar nagyon izgulok. Majd te is ird meg mindenkeppen mi lesz az eredmeny a kozeljovoben. Le szoktam menteni a valaszra varo kerdeseket egy dokumentumba es naponta, ketnaponta rajuknezek. Nagyon szoritok neked!
2009. febr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy! :) Mindenképp megírom, azt olvastam, hogy spontán vetélés után nagyobb az esély :)

Neked kellett műszeres befejezés? Hétfőn tesztelsz? Húúú, akkor majd extrán megy a drukk! ;)

2009. febr. 13. 11:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem kellett muszeres befejezes, mert megvizsgaltak es szepen kitisztultam. Vissza kellett mennem egy het mulva egy ujabb ellenorzesre, akkor csinaltak ismet huvelyi meg hasi uh-t es mondta a doki, hogy varjunk meg egy mensit es utanna probalkozhatunk ismet. Neked kellett muvi befejezes? En is olvastam itt tobbszor, hogy veteles utan nagyobb az esely. Hat nagyon kivancsi vagyok. Remelem mi is azok koze tartozom akiknek veteles utan hamar osszejott a baba. Igen, hetfon az elso reggeli vizeletbol tesztelek, persze ha addig nem jon meg. Nagyon remelem nem fog. Te mikor tesztelsz pontosan? En is nagyon drukkolok neked!!! :)
2009. febr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát, én 24-ére nem várom, akkor 24-én :) Bátor vagyok ;)
2009. febr. 13. 14:52
 10/15 anonim válasza:
Én 20.-ára nem várom ,4-éve szeretnék babát,nekemis volt 1-vetélésem,de pár napja furán érzem magam,görcsölget a hasam ,ugyérzem mindha folyásom lenne,de nincs láthato jele,neméreztem még ilyet.FURA
2009. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!