Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23-24-én kellene nem megjönnie...

23-24-én kellene nem megjönnie.10. -én volt az ovu teszt pozitív. Van valaki még haonló várakozó helyzetbe, akki akkorra nem várja? Nem gond ha a ovu teszt a 15. napon mutatot pozitívat? Nem késő? Valhol azt olvastam 10. nap körül van.

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond, ha egy kicsit később van. Nem mindenki ugyanúgy működik. Amúgy én február 25-ére nem várom és nekem 10-én volt pozitív az ovutesztem. De a lényeg, hogy a körül legyetek együtt, aztán a többi majd kiderül:)
2009. febr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 24-ére nem várom, nekem 6-8ig volt tojásfehérjés folyásom, az ovutesztem azóta is pozitív.. (ki érti ezt)

Kicsi mindjármegjön érzésem van, meg állandó vizelési ingerem.

Nektek van tünet?

2009. febr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam semmi hiszen még csak két-három napja volt az ovulációm. Türelemjáték ez:)
2009. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, az előző voltam és amúgy az első is:)
2009. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!