Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki ismeri Dr. Gazdik Irén-nőgy...

Ki ismeri Dr. Gazdik Irén-nőgyógyászt, Miskolcon?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam nála,mikor megállapitotta a terhességemet. Velem rendes volt, elég határozott,de az nem baj. Nincs rossz véleményem róla. Bár másoktól hallottam,hogy modortalan,bunkó stb...
2009. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
nekem még vagy 6 éve a tinédzserambulancián volt hozzá párszor "szerencsém". igen, kifejezetten bunkó tud lenni, nem különösebben érdekli őt a páciens, mint ember. beszólt egyszer, hogy majd a meddőségi rendelésen találkozunk, és elkezdett morogni az asszisztensének a kikandikáló hasam miatt. nyilván jóindulatból mondta, de igencsak modortalanul.
2009. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Én hozzá járok, mert egy barátnőm javasolta, hogy Pázsit Emese után/mellett ő a legjobb nő nőgyógyász (még nincs gyerekem, 24 éves vagyok).

Nekem nagyon jó tapasztalatom van róla, a stilusa igaz, hogy elég laza, de én bírom a "nagypofájuakat" :)

Sztk alapon is lehet hozzá menni, és olyan mintha magánrendelésen lennél, mert kb. 5-10 perc alatt sorra kerülsz, olyan kevesen szoktak lenni nála.

Bátran ajánlom mindenkinek.

2010. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is hozzájárok már 10 éve. velem mindig nagyon normális, bár van, hogy rosszabb napja van, és olyankor nyersebb a modora. De egyébként én szakmailag meg vagyok vele elégedve.
2010. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 barbara2012 válasza:
És azt valaki meg tudja mondani , hogy sorszám kell hozzá? vagy beutaló? Köszönöm
2011. aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak sorszám kell,felhivod az SZTK sorszámosztót vagy elmész személyesen és megmondod hogy hozzá kérsz időpontot. A másik épületben van a rendelés,a szűrőközpontban,1.emelet.
2011. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Évek óta járok hozzá, a szűrőcentrumba. Elég jó orvosnak tartom, de, aki sértődékeny vagy a nyers modort nehezen viseli, ne menjen hozzá! Ha orvosi szempontból valamit nagyon nem tanácsol, kendőzetlenül és nyersen a tudomásodra hozza. Van, akinek, ez rosszul esik, mert általában inkább rá akarnak vezetni a helyes útra, nem pedig szinte az arcodba bele. :-) Egy biztos: nagyon egyenes, normális, de senkivel nem édeleg. :-)
2011. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kovics dóra válasza:
Senkinek nem ajánlom,nem vizsgál meg normálisan és nem veszi le az alapvető vizsgálatokat....csak feltételezi,h mi a bajod....Engem félrekezelt,volt amikor elküldött nembeteggondozóba ,mert lusta volt kivizsgálni.....A gondozóba az orvos csak nézett,h mit keresek nála,mikor ez a nögyógyász dolga lenne.Szóval senkinek tiszta szívemből nem ajánlom!!Tudom könnyebb elmenni egy nőhöz ......,de ilyen áron senkinek nem kivánom. Inkább.Inkább legyen feszültség bennünk,de oldódjanak meg a problémák és kapjon mindenki megfelelő ellátást egy normális szaktudással rendelelkezötöl,gazdik irén sajnos nem tesz semmit a betegekért.A stílusa pedig.....szóra sem érdemes!
2013. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Haineko válasza:
Én se ajánlom senkinek.A beszédstílusa tényleg nyers de ez lett volna a legkisebb probléma.Elmentem hozzá vizsgálatra panasszal meg se volt hajlandó vizsgálni mert ő nem vizsgál meg 4 nappal a menstruációm előtt.Elmentem másnap egy másik nőgyógyászhoz aki szó nélkül megvizsgált és megtalálta a problémát. Gondolkoztam rajta visszamegyek hozzá lerakom a papírt az orra elé és megköszönöm a fáradozását.
2014. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem ajánlom senkinek. Lekezelő és abszolút nem humánus, gyakorlatilag emberszámba sem vesz, nem hallgatja végig mi a problémád, nálam végül gyulladást állapított meg, amire az általa felírt gyógyszer nem használt és én hülye még képes voltam visszamenni hozzá. Semmi értelme nem volt, a "vizsgálat" közben valami újságot lapozgatott és még telefonálgatott is, majd a két tevékenység között odabökte, hogy ő nem tud velem mit csinálni, biztos az óvszer miatt van. A hazafelé vezető utat végigbőgtem annyira borzalmas élmény volt.
2023. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!