Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nőgyógyászt keresek Miskolcon,...

Nőgyógyászt keresek Miskolcon, babát szeretnénk és most költözünk, segítene valaki?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szia ! tudok ajánlani egy nagyon jó nőgyógyászt, az enyém is ő ! nagyon kedves, közvetlen. irj privátot és megadom a telefon számát !
2009. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

[link] Nekem ő az orvosom, Dr Vrastyák Péter. Nála jobb, emberségesebb, finomabb kezű orvossal még nem találkoztam, pedig végigpróbáltam már párat. Nála akarok szülni is. Végre egy olyan orvos, aki a szemembe néz, köszön, emberszámba vesz, nem siettet, végighallgat, annyi időt szán rám, amennyit csak kell.


Bejelentkezni nem kell és nem is lehet nála, érkezési sorrendben megy a vizsgálat. Ha jót akarsz, már háromkor ülj sorba, mert sokan járnak hozzá, hamar tele lesz a váró.

2009. dec. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vrastyák doki nagyon jó orvos ha nincs semmi gondod! Nakem sajnos volt és csak kisérletezgetett velem: Beszedtem minden bogyót és semmi nem történt! Majd elmentem egy másik orvoshoz aki rögtön laparoscopiát csinált nekem és kiderült el volt záródva a petevezetékem! Ezzel kellett volna kezdeni!Ja és történt olyan dolog is ami nem publikus de nagyon tanúságos, akkor döntöttem el hogy eljövök tőle: Mostanában nagyon felkapták és ezren vannak nála! Én most Sándor Csabához járok, meg vagyok vele elégedve! Ő a MÁV rendelőben van hétfőn és csütörtökön 18-19-ig, hozzá sem kell bejelentkezni! Idősebb tapasztalt orvos!
2009. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sándor Csabát ismerem terhesgondozásról, ő tényleg normálisnak tűnik!
2009. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi Miskolcra járunk a Kaáliba, és ott van dr. Leskó Róbert.

Nekem eddig nagyon szimpatikus volt, abszolut fel sem vettem a vizsgálatokat, mintha pl. fodrásznál lettem volna...:-)

Szerintem biztosan van magánrendelője is, biztosan könnyen meg is találod, ha kicsit utánakeresel.

2009. dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Dr. Sólyomvári Máriát ajánlom. Nála szültem az elsőt, s alig több, mint két hónap múlva a másodikat is nála fogom.
2009. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Dr. Dienes Józsefet ajánlom ! nagyon aranyos, kedves, odafigyel a betegeire. Tudok adni elérhetőséget ha írsz privátot. és persze ha kérdésed van szivesen válaszolok !
2009. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Na, válassz! :-)

Ahány válasz, annyi név... :-D Nem egyszerű.

2009. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pár nemtörődöm orvos és 2 missed ab. után nekem dr. Vreczenár László segített,hogy legyen 1 "kisördögöm":)
2009. dec. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Dr. Kocsis Norbert Csaba.a megyeiben van.nagyon jó orvos.20 perc alatt megvolt nála a lányom.a szobára 2 óránként feljött megnézni minket,hoy minden rendben-e.csak ajánlani tudom:)
2009. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!