Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 éves vagyok,8 napja késik....

17 éves vagyok,8 napja késik. Mi ez már?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves vagyok és ez a 8. napja, hogy késik a menstruációm. Volt egy barátom, akivel rendszeresen éltünk nemi életet. 2010. Augusztusában szakítottunk, abban a hónapban voltunk együtt utoljára. Védekeztünk óvszerrel, de abban a hónapban is késett azt hiszem 5 napot. Akkor az aktus után 3 héttel csináltam egy tesztet, - lett. Azóta folyamatosan megjött minden hónapban. Azóta nem voltam együtt senkivel. Most mi történik? Annyi rémtörténetet olvastam már, hogy nem vették észre, hogy terhesek. De ennek már fél éve. Ráadásul a teszt is - lett, meg eddig mindig megjött. Mit tanácsoltok, mit tegyek? Segítsetek kérlek.
2011. febr. 19. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sztem már látszódna a hasad ha terhes lennél
2011. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

fél éves terhesség már látszana, sőt rugdalna...17 éves vagy, még nem állt be a menzeszed...


de jó lenne, ha felkeresnél egy nőgyógyászt és beszélgetnél vele + egy vizsgálat, nincs-e valamilyen fertőzésed

2011. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem fáztál fel mostanában? nem voltál nagyon beteg? stressz?
2011. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Beteg nem voltam. Szerintem felfázva sem. Mindig odafigyelek, hogy ne legyek mezítláb, sőt derékmelegítőt is hordok, ha hűvös van. Szerintetek meddig várjak még? Annyira félek. :(
2011. febr. 19. 14:12
 5/11 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz, terhes 100% hogy nem vagy, csak ha vmit beszedtél akkor minél előbb el kéne csípni
2011. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ma van a 10. nap. Megvárjam a 2 hetet? Basszus, annyira félek, hogy terhes vagyok. Szinte már bebeszéltem magamnak. Ááá. :(((
2011. febr. 21. 18:08
 7/11 anonim ***** válasza:
dehogy vagy terhes :DD Menj el orvoshoz, szerintem legrosszabb esetben valami kis cisztád van, de 10000% hogy nem baba!
2011. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ne várd meg minél hamarabb ess túl rajta:) baj nem lehet csak kiderül hogy mivan.így legalább nem stresszelsz tovább:)
2011. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
MENJ orvoshoz nem vagy terhes
2011. febr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen lett rendszertelen a menzeszem, addig nagyjából 30 naponta jött meg. Kiderült, hogy PCOS-em van. Addig nem kavart be a ciklusomba. De lehet, hogy fogytál, stresszes vagy vagy ilyesmi. Bármitől lehet. Tünetmentes fertőzést is kaphattál. Menj el nőgyógyászhoz, bajod nem lesz belőle! És szerintem sem vagy állapotos.
2011. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!