Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor gyermeket terveztetek,...

Mikor gyermeket terveztetek, milyen gyakran voltatok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 21:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Majdnem minden nap. Nagyon rákészültünk a dologra és nem kellett volna! Minden hónapban figyeltem mindent, aztán már 4-5 hónap után feladtam, meguntam. És lám, az első hónapban amikor azt sem tudtam mikor volt a peteérésem, és, hogy mikor voltunk együtt, össze is jött a baba! Ha tudtam volna, hogy csak ennyi a titka, már az elejétől nem görcsöltem volna rá!


17+6

2011. febr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

[link]

"...azok az anyagok, az antioxidánsok, amelyek más testrészek esetében megakadályozzák a gyulladásokat (pl. C, E vitamin!!), hasonlóképpen akadályozzák az ovulációt is, éppen ezért óvatosan kell bánni velük..."

Erdekes, a parom pont lazas volt, es en se voltam valami jol, amikor varandos lettem. (Eppen egy "rettegett" infulenzajarvany volt.)


2.

2011. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
szia mi az elején sokszor együtt voltunk,de szigoruan csak akkor amikor jól esett,aztán mikor meguntam jött az ovulációs teszt na akkor összejött a baba de sajnos elment,aztán azt mondtam hogy feladom befejeztem,kedvem sincs a szexhez,na aztán utánna a vetélés utáni első hónapba voltunk együtt egyetlen egyszer,és össze is jött most már 20 hetes kismama vagyok,ugyhogy ez igy igaz,hogy ne kényszerből,ne muszájból,ne sűrűm,akkor amikor jól esik,ugyhogy sok sikert hozzá,és meglátod hamar összejön.
2011. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Augusztusban elterveztük, hogy most már jöhetne a babánk 4 évi együttlét + 4 évi házasság után. Nem görcsöltünk rá, nem hőmérőztem, nem figyeltem magam, csak együtt voltunk minden nap, ahogy azelőtt is. Rögtön terhes lettem pici fiammal.

Tesó tervezésénél már odafigyelek, mindent megteszek, tervezett plusz együttlétek,vitamin, ovuteszt, hőm, ...stb. De nem akar jönni.

2011. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Gratulálok a 20 hetes kismamának! :) köszönöm az infót. Nektek pedig kitartást!
2011. máj. 23. 11:48
 16/20 anonim ***** válasza:
Mi van, hogy naponta többször is együtt vagyunk, ahogy épp jól esik, van, hogy két-három naponta. Most utoljára 8-án mert külföldön dolgozik s aznap indult. Ha 8-án jön PÉ elvileg 9-10-én úgyhogy remélem az 1 havi kihagyás meghozza gyümölcsét.
2011. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok haza 8-án jön.
2011. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
0%
minden nap 4órát dugtunk sokszor nyaltam is és sokszor dugott is mondom 4óra naponta és késsz
2011. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
utolsónak: ??
2011. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
igen, én sem értem :)
2011. máj. 23. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!