Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Selejtes lehet a teszt? Van...

Selejtes lehet a teszt? Van egy nagyon halovány második csík, csak nem ott, ahol kéne. (Fotók mellékelve! )

Figyelt kérdés

Már 1 hete minimális pecsételő vérzésem van. Elkönyveltem, hogy ez is egy peteérés nélküli ciklus volt.

Ma kellett volna megjönnie. Reggel hirtelen felindulásból megcsináltam ezt vaterás one step tesztet, és látom rajta a második csíkot, de kb. 3mm-re van a kontroll csík mellett. Az ovu teszteken távolabb van a két vonal egymástól.

Azt hittem én vagyok lökött és csak odaképzelem, de a férjem is egyből azt mondta, hogy Ő is látja.

Rossz lehet a teszt?

[link]

[link]


2011. febr. 20. 14:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

szia!nem akarlak elkeseríteni,de negatív a teszted.

Itt kell lennie a második csíknak,ez ugyanaz a teszt one step 10-es,mint a tiéd.Homályos a képem de jól látható hova esik a második csík.

[link]

2011. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Remélem két csíkos lesz!!!!!!!!!!!!!!!
2011. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Csináltam még egy vaterás tesztet. Ugyanott van a halvány csík megint. Szerintem mind a 10 db rossz!

Nem hiszem, hogy terhes lennék, de ha nem jön meg, pár nap múlva veszek egy clearblue-t a gyógyszertárban és azt fogom megcsinálni.

Köszi a válaszokat és drukkokat!

Mindenképpen jelentkezem, hogy mi lett a vége!

2011. febr. 21. 08:18
 24/26 anonim ***** válasza:
Izgulunk, van már valami eredmény?
2011. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Csak hogy a történet kerek legyen:

Kedden teszteltem reggel Clearblue-val halvány pozitívat, de még aznap megjött, erősen véreztem. Csináltam egy újat tegnap is, és az már csak időn túl lett nagyon halvány. A mai full negatív!

Majd a mostani ciklusban szerencsém lesz! Nem adom fel!

2011. febr. 24. 08:31
 26/26 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy így történt!Sok erőt és jó egészséget kívánok!Aztán meg Boldog babavárást!
2011. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!