Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a teszt pozitív...

Szerintetek ez a teszt pozitív? Kép mellékelve.

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a barátnőmmel szombaton lesz 4 hete, hogy együtt voltunk és kiszakadt a gumi. 2 órára rá be lett véve a 72 órás tabletta, 9 napon belül vérzett is. Tegnapra számoltuk két kalkulátorral is a menszeszét, hogy meg kéne jönnie, de egyelőre még nem jött meg, de szokott is késni. Elvégeztünk már 1 hete egy tesztet, azon nem volt csík. Ma reggel csinált még egyet, ezen van egy nagyon-nagyon-nagyon halvány csík, amit szinte látni sem lehet, de mindketten rettentő idegesek vagyunk. 4. hétnél már viszonylag erősebb 2. csíknak kellene jelentkeznie, nem? Kép itt (kisebb méretben jobban észrevehető az a halvány csík):

[link]


2011. szept. 7. 08:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
Ez negatív. Az, meg hogy késik, hát az eseményutáni elég durva beavatkozás, úgyhogy mikor jön meg, azt nem tudjátok kiszámolni.
2011. szept. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
59%

Ez negatív.


Azért nem jött meg neki, mert bevette a 72-t órást. az egy tömény hormon így akár hónapokra is felboríthatta a hormonháztartást. nem hiába nem lehet minden aktus után bevenni.


szerintem még várjatok pár 1-2 hete, de tuti nem terhes. ès ha nem jln meg menjen el dokihoz ßés irasson fel gyógyszert.

2011. szept. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ez pozitívnak tűnik...
2011. szept. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
59%
Szerintem is negatív. Nekem is szokott néha halvány csík látszani a tesztcsík mellett, de eddig még nem baba miatt (sajnos).
2011. szept. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
64%
A leírásod alapján elvileg nem lehet pozitív mert 72 órás tabit is vett be meg vérzett is, tehát negatív. De ha a tesztre nézek, én egyből láttam a két csíkot, az enyém is ilyen volt amikor kimaradt a vérzésem, azóta 7 hós a kislányom:)
2011. szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehet pozitív, mert túl hamar vette be. Az első 24 órában bevett tabinak kisebb a hatóereje. Ha csak két óra telt el, akkor nagyobb az esély, h nem úgy hatott, ahogy kell. Ha valójában terhes, akkor pedig azért mutathatott halvány pozitívat, mert a szervezetben még a tabi is ott van kicsit. Holnap reggel első vizeletből csinéljon megint egyet. Az már lehet mérvadó. Szurkolok, h minden rendben legyen.
2011. szept. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát az az igazság hogy nekem is úgy tűnik mintha ott lenne egy kis piros elszíneződés..de a fene tudja,pár nap múlva ismételjétek meg a tesztet.
2011. szept. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Atroposz ***** válasza:
Lehet pozitív , én látom a halvány csíkot, párnap múlva tesztelj újra és kiderül és kívánom legyen olyan a tesz amilyent szeretnél.
2011. szept. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Ha elmennénk ultrahangra, megállapítható már, hogy terhes-e?
2011. szept. 7. 09:37
 10/30 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, 6 hetesen látni először az ultrahangon.

Amúgy én is látok halvány második csíkot.

2011. szept. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!