Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20. -ára nem várom, furán...

20. -ára nem várom, furán érzem magam. Görcsöl a hasam, fáj a derekam amenzeszem is mindig normális, nem ilyenek a menzesz elötti tüneteim. Tudom még korai, de lehethogy?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez méh nagyon korai bármilyen terhességre vonatkozó következtetést levonni, szerintem türelmeskedj és ne koncentrálj ennyire rá, egy hétig még úgysem kaphatsz egzakt választ. Lazíts, mert ha sikerült a dolog, akkor most a nyugi a legfontosabb, Magne B6 segít nyugiban lenni és ha sikerült a megtermékenyülés még a beágyazódást is segíti.
2009. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen aranyos vagy hogy nyugtatsz de már elég régota szeretnénk babát,éshát persze higymost ideges vagyok hogy milehet ez,sosem éreztem még igy magam ,éshát persze hogy reménykedem.Tudom csalodhatok is mint eddig minden honapban,de a reményhalmeg utoljára
2009. febr. 14. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
rossz hozzáállás (első vagyok), szerintem ez most különleges hónap, mert lehet, hogy sikerül, én is paráztam, amikor összejött- tök feleslegesen. Teljesen megkavartam magam, már annyira összekeveredtem, hogy azt sem vettem észre, hogy terhes vagyok. vedd lazábban, mást nem tudok tanácsolni, nézz valami romatikusat, bújj össze a pároddal, ......valentin napozz, bármit, ami nem a gyerekkel kapcsolatos. Egy hétig éld bele magad, bízz abban, hogy sikerült- a csalódás nem ezen múlik, az egy átparázott hónap után is sokkol, ha megjön, nem lesz kevésbé rossz, mert nem hittél benne, ahogy attól sem lesz rosszabb, ha beleéled magad. Csak közen szépeket gondolsz és boldog vagy, mert ha csak egy kicsit is anyának érzed magad.
2009. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ha más mint mensikor, akkor lehet. Én is 20-ra nem várom! Nekem semmi tünet, csak egy, de az felülmúl mindent: a melleim annyira, de annyira fájnak!! már éjjel sírhatnékom volt mikor felkeltem, hogy kimenjek a wc-re, annyira fájt, pedig alig mozdultam. Mensi előtt szokott pár nappal, de már 5-e óta fáj, és egyre jobban. Van otthon 2 tesztem is, de még várok vele.

Szorítsunk egymásnak!:)

2009. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sZIA nekem nemfajnak a melleim,de a hasam görcsöl,a menzeszemkor nemszokott ilyen lenni,vagyis nem ilyen korán,nemtudom hogybirod hogy nemcsinálsz tesztet,én nembirnám ki igaz énsem csináltam még,félek nemakarok megint csalodni,de azért szoritok neked SZIA
2009. febr. 15. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, szia! Nem tesztelek, olyan sokszor láttam már 1 csíkot, és az nagyon kiábrándító! Inkább várok türelemmel, de lehet csak 1-2 napig, mert gabriel van itthon és azt mondják az érzékenységre nagyon jó. Cicifájás változatlan, de semmi egyéb jel.

Többiek, hogy vagyok?

2009. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!