Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eddig nem mértem a hőm de...

Eddig nem mértem a hőm de most kb egy hete mérem hónaljban és mivel magas (36.8) ezért ma reggel felkelés előtt megmértem a számban is és 36.6 volt. Lehet baba?

Figyelt kérdés
A hónalljban mért hőm nagyjából állandó.Fájnak a melleim nagyon és szúrkál a hasam jobb oldalon.Állandóan fáradt vagyok,fehér folyásom van.Jövőhét közepére nem várom.Nagyon félek hogy megint nem jött össze.1.5 éve próbálkozunk.
2009. febr. 14. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, simán lehet baba. A mérés meg nem egzakt ha egyszer szájba, egyszer hónaljban méred. Amúgy sem megbízható. A tünetek alapján lehet babó, és egy pár nap és tesztelhetsz, addig meg bízz abban, hogy sikerült, drukkolok, hétfőn reggel ha bátor vagy már csinálhatsz megnézhetnéd. Nyugi, biztosan sikerült!
2009. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Majd megírom mi lett a teszt eredménye!
2009. febr. 14. 20:49
 3/10 anonim válasza:
Ugyanezek a tüneteim, és nekem is akkor nem kéne, hogy megjöjjön, remélem reménykedhetünk. A hőm nekem is 36.6-8 között van, néha felmegy 37 körülire. Drukkolok!! :)
2009. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!Én is drukkolok neked,remélem most végre összejött.Eddig minden de minden hónapban tesztek sora volt és most úgy gondoltam hogy nem érdekel nem veszek,de úgysem tudom megállni.:):)Majd írd meg ha te is teszteltél hogy mi lett az eredmény!
2009. febr. 15. 10:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Teszteltem,és halvány lett a második csík!Nem tudom ez most baba lehet???Csináljak holnap mégegy tesztet?
2009. febr. 16. 07:08
 6/10 anonim válasza:

Szia!

Szerintem a halvány csík is csík, de tesztelj egyet reggel. Én még nem teszteltem, majd holnap reggel.

Írd meg az eredményt, de szerintem ott van babó!! :)

2009. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak:ma reggel csináltam mégegy tesztet és az is pozitív lett és erősebb lett a második csík.El is mentem ma orvoshoz és 3 hetes a picurim!!!:):):):):)Igaz még csak petezsák látszik.2 hét múlva mennem kell vissza addigra már látszani fog a baba.
2009. febr. 19. 18:04
 8/10 A kérdező kommentje:
Írd majd meg hogy mi lett a teszted.Megy a drukk!!!!!!!!
2009. febr. 19. 18:05
 9/10 anonim válasza:

Gratulálok a babódhoz, vigyázzatok magatokra!!! :)Teszteltem, és nagyon-nagyon halvány vékonyka csík van, vasárnapig várok, ha nem jön meg, tesztelek megint. Kicsit el vagyok kenődve, mert sztem már erősebbnek kéne lennie. Majd megírom az eredményt.

Neked volt fehér folyásod? Egy pici van...

2009. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az előző vagyok, most látom, hogy írtad, hogy neked is volt...
2009. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!