Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 27. napján tartok(3...

A ciklusom 27. napján tartok(32 naposak)az elmúlt napokban a hőm 37 és 36.8 közt volt. ma éjjel 00:45-kor ki kellett mennem, és reggel 4:30-kor 36.4-re lement e hőm! befolyásolhatta az éjszakai felkelés vagy meg fog jönni(szombatra nem várom)?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nagyon gyanus.és nem tudom, h az az éjszakai felkelés, ennyire befolyásolná e hődet, szerintem nem.ne legyen igazam, de lehet, h a mensid megjövetelét jelezte.De várjuk kia a végét.drukkolok azért.nagyon.
2008. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában min. négy óra alvás után lehet mérni reális hőt. Én is voltam így, kb. a 20-22. nap környékén. Felkeltem három óra körül és hatkor szoktam mérni a hőmet. Ennyi pihi nem is volt elég, mert nagyon alacsony hő mértem. Másnap már újra magas volt jó sok alvás után. Szóval szerintem ne keseregj!!!
2008. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!