Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vaterán vettetek már ovuteszte...

Vaterán vettetek már ovutesztet? Megbízható a teszt és az eladó?

Figyelt kérdés
wondfo ovutesztet árulnak 65Ft/db-ért. Vett már valaki ilyet?
2011. júl. 15. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, én pontosan ezt vettem bár többen árulják ugyanennyiért. A vaterán és teszveszen nekem még nem volt rossz tapasztalatom sajnos inkább a vásárlókkal kell vigyázni az eladók megbízhatóak főleg a régiek meg akik rendszeresen kereskednek hisz ebből (is) élnek nem engedheti meg magának, hogy kapjon egy rossz értékelést.

A Wondfo nekem nagyon bevált annyira, hogy az első alkalommal terhes lettem a segítségével. A terhestesztje is nagyon jó, a nemvárt napján du.án egyértelmű pozi lett. Már 14 hetes vagyok. :))

2011. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem ezt, hanem a másik fajtát vettem (OneStep talán...). Vegyes csomagban ovu és terhes tesztet is. Az ovu teszt segítségével 3. hónapban össze is jött a babánk, a terhességi teszt pedig már mensi előtt 4 nappal kimutatta a terhességet.

Az eladó pontos, korrekt és gyors volt. (ja, ráadásul kétszer küldte el a teszteket, mert az első csomag eltűnt a postán... Mindezt szó nélkül!)

2011. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Wondfo tesztet vettem és semmi bajom nem volt vele. Amikor negatív volt akkor nem voltam terhes, amikor pozitív tényleg terhes lettem. Ovutesztje nekem nem jött be, de nekem egyébként is fura a peteérésem, szóval lehet ez nem a teszt hibája volt, hanem nem jókor tesztelgettem.
2011. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most vettem nemrég ugyanennyiért egy szamoca nevű eladótól, nagyon megbízhatónak találtam, azonnal elküldte a teszteket amint átutaltam a pénzt.

Kipróbáltam, nekem működik a teszt.

2011. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én is tőle rendeltem. de nem tudom, hová kell utalni a pénzt. azt hol találom meg?
2011. júl. 16. 12:40
 6/6 A kérdező kommentje:
megvan a számlaszám :d
2011. júl. 16. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!