Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor gond lehet, nyugtassa...

Ilyenkor gond lehet, nyugtassatok meg?

Figyelt kérdés

Szóval az utolsó mensim késett 2 napot. Igaz megjött, de kb. 3 napig tartott, de ebből is kettő barnázás, a többi mondjuk rendes "vér" volt! Bár feltűnt, hogy kevés. De nem idegesített, mert itt mindenki azt mondta,hogy a piros színű, akkor nem lehet terhesség. Azóta azonban sokat szúrkál a köldököm alatt, és pár napja a cigi után hányingerem van. Elszívni elbírom, de hányingerem van. Most ismét eszembe jutott,hogy mi van ha baba van! Eléggé rosszul sikerült az elmúlt ciklusom. Értem ezt arra, hogy sok volt a vendégség, alkohol, cigi és volt székrekedésem is, amire vettem be hashajtót. Ha Isten ne adja baba van, akkor mennyire károsíthattam őt? Nem merek tesztet venni, elhessegetem magamtól, mert félek,hogy terhes vagyok és baja lett a babának! Kicsit kétségbe vagyok esve! Férjemnek sem mertem még felhozni!

köszi


2011. febr. 23. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Reméljük,hogy nem.

Én is ittam a legelsővel több alkalommal is,lagzi,nászút,stb,szinte 1% esélye volt a terhességnek,szerencsére nem lett baja.


Mindenképp teszt,még ma!!!

2011. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy tesztet, hogy biztos legyél a dologban, mert ha terhes vagy, és idegeskedsz, azzal is sokat ártasz a babának. Ha meg bebizonyosodik, akkor azonnal menj orvoshoz, sokat még nem ártottál szerintem neki, és attól még lehet egészséges a picur. Nővérem az egész terhessége alatt dohányzott, nem lett a kislányának semmi baja, én másfél hónapos terhesen leestem egy 14 fokos lépcsőről, volt, hogy forró vízben fürödtem (nem tudtam két és fél hónapig, hogy terhes vagyok, mert megjött a mensesem), alkoholt is ittam, mert voltak céges bulik, antibiotikumot is szedtem, mert meg voltam fázva, és makkegészséges kisfiam van. :)
2011. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi! Nagyon aranyosak vagytok, hogy nem toltok le! De nyilván vigyáztam volna, ha tudom, hogy esetleg az lehetek!

És kedves utolsó neked ugyanolyan volt a mensid? Hogy vetted észre, hogy babás vagy? Egyébként nekem más tünetem nincs. Nem fáj a cicim, nem pisilek sokszor! Nemsokára terveznénk a bébit, de most valahogy reménykedem,hogy nincs!:(

2011. febr. 23. 13:43
 4/17 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem veszel tesztet, még lehet baba.

Jobb lenne minél előbb tisztázni a dolgot.

2011. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Tesztelj,ne dugd homokba a fejed.

Kb 7 hetes körül vagy?Akkor ha + a teszt,szívhang is lesz,és megnyugszol!

De tényleg vegyél tesztet!

2011. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor megismerkedtünk a párommal mindig egy pohár vörösbor mellett ültünk le este beszélgetni, plusz cigi, napközben néha sör. Előtte nem ittam, max pezsgőt néha, szóval nekem ez már sok volt. Aztán egy este kiszakadt a gumi....de mivel épp a 4.napon voltam vérzés közben, így nem hittük, hogy van.

De szerencsére itt rugdos a pocakomban, immáron 29hetesen, egészségesen.

Szóval nyugi!

Teszt mielőbb és doki!

2011. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Venni fogok! Bár még mindig azzal nyugtatom magam,hogy piros színű (is) volt a mensim!
2011. febr. 23. 13:53
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát ha az vagyok, akkor igen, úgy 6-7 hetes "lehetek"!
2011. febr. 23. 13:54
 9/17 anonim ***** válasza:

szia!

nekem pco miatt össze vissza volt vérzésem,ha kimaradt akár 3-4hónap normális volt(mármint az én állapotomban nem babára gondoltunk először)mikor nem jött meg megint vagy 5hónapig csináltam egy tesztet,de gondoltam hülyeség hisz mondták a dokik h valószinű nem fogok tudni spontán teherbe esni.pozitiv lett. másnap doki,aki megerősitette h már 13HETES TERHES VAGYOK. majd elájultam gondolhatod,mert semmi jele nem volt(rosszullét,kivánosság/undor v akármi)én addig folyamat cigiztem,sőt 4-5x alkoholt is ittam 3x nem is keveset buliban...rettegtem h baja lesz,de a dokim is mondta h ne aggódjak nem lesz!!!s nem is lett, van egy 9hós gyönyörű,egészséges fiam:)ne aggódj nem lesz baja a picidnek ha valóban megfogant.

s amugy is, ha 7hetes vagy(utsó menses első napjátol számoljuk ugye) mikor valóban megfogan akkor már 2hetes terhesnek mondanak(érdekes:D) aztán mire eljut a megtermékenyitett petesejt a méhbe,mire beágyazódik az is 1-2hét mire kialakul a tényleges kapcsolat az anyával.

semmi baj nem lesz!:)

2011. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is! A picúrhoz meg gratula!:)) Beszéltem a férjemmel és ha végez a melóval elszalad egyért! Majd meglátjuk!
2011. febr. 23. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!