Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gond lehet? Vagy ne aggódjak?

Gond lehet? Vagy ne aggódjak?

Figyelt kérdés

Az egyik hónapban 27 napos, a másikban 30 napos a ciklusom, szóval nem napra pontosan jön meg szinte sosem, ez mit jelent? Nincs peteérésem, vagy ez így még elfogadható?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 16. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
32 nap feletti ciklusoknal nincs peteeres. Ha mar regota probalkoztok, akkor erdemes megemliteni egy orvosnak, aki tud neked felirni gyogyszert, ami beallitja a ciklusod.
2011. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez azt jelentheti, hogy nem minden hónapban van peteérésed. Nem kell aggódnod, de ha babát szeretnél, érdemes lehet egy hormonvizsgálatot kérni, azzal nem veszítesz semmit. Nekem is így volt, gyógyszer kellett, és van is már egy csodálatos kisfiam.:)
2011. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi, pár hónapja próbálkozunk, mondjuk én úgy tudtam, hogy 21 és 35 nap között még normális a ciklus hossz [link]

De én inkább arra voltam kíváncsi, hogy nem baj-e, hogy az egyik hónapban 26 napos a másikban 30, vagyis ingadozó, jobban nem tudom leírni.

2011. okt. 16. 23:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 23 és 32 között mozgott és elsőre összejött a baba.
2011. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont abban az időben jött össze a terhesség,amikor ingadozó lett.
2011. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is van, már egy lányom, szóval volt peteérésem, csak nem tudom, hogy ez így most jó-e. Orvoshoz még nem szeretnénk menni, mivel a lányunk az első hónapban megfogant.
2011. okt. 16. 23:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, remélem, hogy sikerül a 2. babánk is, még ebben a hónapban. Csak az a rossz, hogy így nem tudom, hogy a peteérésem mikorra is esik. :(
2011. okt. 16. 23:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Ovulációs teszt? Én nem használtam de sokan mondták hogy azzal összejött a baba.
2011. okt. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszolot megcáfolnám. A 20 ciklusnapomon voltam orvosnál és látott egy szép tüszőt. Ja és 34 napomon volt menstruáciom. Tehát ha 32 napnál hosszabb a ciklusod, attól még lehet peteérésed.
2011. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves első!

Ne haragudj de nagy butaságot írtál!

32 napos ciklus felett is van peteérés!

Nekem 35 napos 2-szer voltam terhes, mind a kétszer elsőre teherbe estem! Az első ikerterhesség volt!

2011. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!