Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 éves vagyok, és a múltkor...

14 éves vagyok, és a múltkor lefeküdtem a barátommal. És Feb. 5.-én kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Terhes vagyok, vagy mi van velem?

Figyelt kérdés

Már 10 napja késik. És az előző menszeszem 8 napot késett. És nagyon sűrű fehér folyásom van! Az jelent valamit?

Segitsetek!!


2009. febr. 15. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből biztosan nem lehet kijelenteni. Ha védekezés nélkül nemi életet éltél és késik akkor van esélyed terhességre. De természetesen késhet más ok miatt is. Egy teszt segítségével el lehetne dönteni a kérdést.
2009. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha védekeztetek, akkor baj nem lehet, max még nem állt be a ciklusod. Ennyi idősen nekem is volt, amikor 10-15 napot késett, de aztán szépen beállt 28 napra. Ha nem védekeztetek, akkor javaslom végy egy tesztet. 25/L
2009. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, stressztől is késhet. Ha terhes vagy már minden forgalomban lévő tesztnek illik kimutatnia mi van a dologban. Drukkolok, hogy csak kamaszkori összevisszaság miatt, vagy az izgalomól késsen (nekem is volt, hogy nagyon paráztam, ezért késett, csináltam egy tesztet és negatív lett, megnyugodtam és meg is jött, remélem Veled is ez lesz).
2009. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

tündérke, menj be egy drogériába, és vegyél egy tesztet. 500 forint például a Gábriel, kérned se kell, kinnvannak. Vegyél kettőt (ha pozitiv, akkor ismételd meg a tesztet, de remélem negatív lesz).


És védekezzetek!!!


(Amúgy meg nem tudom hány éves a barátod, de szerintem 14 évesen nagyon korai, a simi-tipi-tapi-csók, egymás felfedéze bőven elég, nem tudom mióta jársz a barátoddal, nem szeretnélek elítélni, de neked még saját magaddal, a belsőddel, stb-vel kéne ismerkedni, hidd el, az egész élet ott a szexre meg a szerelmeskedésre, ne akarj olyan gyorsan felnőni.


Vigyázz magadra!


ps: ja, ha negatív a teszt, és a folyásod viszket, vagy büdi, azonnal menj nődokihoz. Nem tudom voltál e már, ha igen, és nem szeretnél anyukáddal menni, mehetsz egyedül is.

2009. febr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
CSINÁLJ TESZTETT.
2009. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nyugi! Menj el orvoshoz minél hamarabb!
2010. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!