Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi problémák, segítség!...

Grófházy kérdése:

Mensi problémák, segítség! Októberben volt vetélésem, utána nov. Közepén jött meg először. A vetélés előtt 31 naposak voltak a ciklusaim, de a novemberi mensi óta, minden hónapban 1-2 nappal később jön meg. Ez minek tudható be?

Figyelt kérdés

Pl. Mára vártam. Teszt negatív, és semmi jele, hogy megjönne.

tusomásom szerint 35 napnál hosszab ciklusokban valószínűleg nincs peteérés.


2009. febr. 15. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy peteérési elégtelenséged van, ezért is lehetett a vetélés. Vizsgáltasd ki magad, addig ne próbálkozzatok újra. Az a harminc pár nap tényleg sok, pláne hogy rendszertelen. Nekem is volt vetélésem, és kiderült hogy baktérium volt a hüvelyváladékban. Nagyon valószínű, hogy azért ment el. Mindenképpen vetess le egy kenetet is, nem vesztesz vele.
2009. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
január elején voltam kenetvételen.Negatív lett
2009. febr. 15. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mmég lehet, hogy a vetélés zavar be. plusz lelkileg is lehet, hogy megvisel és a stressz, meg a szomorúságtól is lehet, meg persze nem árt ha a vetélés után vártok valameddig, és olyan "okos" a test, hogy ez kivárja. szerintem ne vonj le messzemenő következtetés, ha előtte ez nem volt jellemző az össze-vissza ciklus bízzunk abban, hogy helyreáll a dolog. ha meg nem akkor jöhet a ciklusmonitorozás, hogy mi is van a peteéréssel.

szerintem a vetélésed nem a peteérés hibája miatt volt, hiszen valószínűleg érétt sejted, megtermékenyült, csak valami miatt nem jött össze. de Te legalább teherbeestél, tehát azt jelenti, hogy műkösik a rendszer még ha sajnos nem is tökéletesen.

ne izgulj, remélem jó dokid van, aki megnyugtat, de komolyan veszi a problémáidat

2009. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!