Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenkinek voltak mensis...

Mindenkinek voltak mensis érzései akkor is mikor babát várt?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, de nálam nem volt "jó jel".

Amúgy mire gondoltál, hogy mensis érzés? testileg vagy lelkileg? :)


Nem mindegy, hogy melyik trimeszterben.

Az elsőben a méhnövekedés is okozhatja.

A másodikban a Braxton-Hicks összehúzódások (keményedések első jelei) a harmadikban pedig koraszülés, vagy a szülés előjele.

2009. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a terhesség elején folyamatosan azt éreztem, hogy rögtön meg fog jönni, ezért nem is gyanakodtam először. Azután meg olyan érzésem volt, hogy mindjárt kipottyan valami, és ez aggasztott, de nem volt semmi gond. Biztos a méh növekedése okozta.
2009. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt a 8. hétig.
2009. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondoltam, amikor meg kellene, hogy jöjjön. Köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 16. 08:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is sokat éreztem egy nap többször, most 6 hetes vagyok és még miníg van de már ritkán! De tényleg olyan mintha megjönne csak nem jön. :) Néha úgy éreztem hogy kifolyt valami belőlem és olyankor rohantam a wc-re de semmi! Még folyás se! :)
2009. febr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is éreztem
2009. febr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!