Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenkinek azonnal sikerült...

Mindenkinek azonnal sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta próbálkozunk a párommal(én 20,ő 23 éves) a kis trónörökösön,de még eddig nem sikerült!Nekem mindig,amióta menstruálok(12 éves korom óta)mindig viszonylag rendszeresen megjött,28-33 napos ciklusaim vannak,ok nélkül sose maradt még ki,stb.Nem dohányzom,nem iszom alkoholt,kávézni sem kávézok.Párom is egészséges.Lassan már nem bírok elmenni egy bababolt előtt sem,és görcsbe rándul a gyomrom,ha meghallom,hogy valaki terhes az ismerőseim közül.Mindenkinek azonnal sikerült a baba,vagy mennyi idő után?
2011. ápr. 6. 16:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
51%
27 éves vagyok, a férjem pedig 28. Több mint 1 éve próbálkozunk a babával. Rendszeres a mensim, van ovulációm is. Nincs káros szenvedélyem. A párom sokat dohányzik. Ennyi a káros szenvedély és még mindig nem sikerült a baba! :(((
2011. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
76%
Mi már lassan 1 éve próbálkozunk,eddig nekünk sem sikerült de azt mindenki azt mondja ne görcsöljek rajta,persze könnyű azt mondani!Fel a fejjel,drukkolok!
2011. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Igen,ezt én is sokat hallottam,egyik barátnőm egy évig próbálkozott a férjével,aztán úgy voltak vele,hogy jól van,majd jön,ha jön,erre rögtön teherbe esett!De nem tudok nem rá gondolni,pedig próbálok!
2011. ápr. 6. 16:44
 4/32 anonim ***** válasza:
51%
Mi 4evet probalkoztunk,o 26 en 22eves voltam.
2011. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%
Mi másfél éve próbálkozunk,de eddig nem jött össze a babuci.Már nagyon várjuk őt!Mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok!
2011. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
76%

Az első babánk azonnal sikerült, a második pedig a második hónapban jött össze.

Nem dohányoztunk soha, nem iszunk alkoholt, vagy csak ritkán, de akkor is mértékkel. Én kávéztam 19 éves korom óta, párom soha.

2011. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
4. hónapban, és rágörcsöltem mégis sikerült.
2011. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
76%

Ja és szerintem nem sok múlik azon hogy valaki dohányzik vagy sem... vagy kávézik.

Van olyan is aki egészségesen él mégsem jön a baba, és ennek az ellenkezője erős dohányos és az első hónapban összejön

2011. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

A 19:25-ös válaszolónak igaza van a párom és én is dohányzunk/dohányoztunk, kávézunk. 8 évig szedtem folyamatosan fogamzásgátlót majd miután abbahagytam rá 7 hónapra pozitív lett a teszt. Ebbe benne volt az a 3 hónap is, amikor "vigyázni" kellett, hogy tisztuljon a szervezet. Ja és a gyógyszer abbahagyása után teljesen rendszertelen volt a menstruációm. Mi úgy voltunk vele, hogy ha jön jön, ha nem akkor majd jön később. Én 25 voltam a párom 29. Kedves Kérdező! Tudom, hogy ez nem kor kérdése, de szerintem nem vagytok elkésve semmivel. Fiatalok vagytok még, nagyon is. Ha jönni akar a baba, jönni fog. Viszont ha régóta próbálkoztok, akkor talán érdemes elmenni egy kivizsgálásra, hogy nincs e valami gond. És ha nincs-miért is lenne-akkor már csak türelemmel kell várni a babát.

Sok sikert Mindenkinek, aki még várja!

2011. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Szerintetek mi a jobb?Hogy sikerült a baba?Amikor folyton ciklust néztetek,hőmérő,nyáknézés,stb,vagy amikor "amikor kedvünk van" alapon voltatok együtt?
2011. ápr. 6. 19:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!