Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rajtam kívül mindenkinek van...

Rajtam kívül mindenkinek van babája?

Figyelt kérdés

Lányok, én már nem bírom tovább! Körülöttem MINDENKI szül vagy kismama. MINDENKI!! Csak nekem nem sikerül teherbe esnem. Legszívesebben csak sírnék minden nap. Nem örülök a baráti körben született újabb és újabb babáknak, inkább egyre rosszabb tőle a kedvem. Úgy érzem, hogy valamiért nagyon kitol velem a sors, csak nem tudom, mit vétettem, hogy ezt érdemlem.

Érez még így valaki?


2011. márc. 22. 13:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele,csak én örülök,ha az ismerőseim körében baba születik. Akkor csak rosszabb volt amikor ideges voltam miatta,hiszen nem ők tehetnek róla,hogy nekünk nem sikerül.


Fel a fejjel. Ha irigykedsz azzal csak rosszabb lesz. Próbálj meg velük együtt örülni, tudom,hogy nehéz de jobb így.


Mióta próbálkoztok?

Mi lassan 2 éve!

23/L

2011. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem jó, amit érzek. Mindennél jobban szeretnék örülni az újabb babáknak, hisz tudom, hogy nem tehetnek róla, hogy nekünk nem sikerül. Nagyon igyekszem, de nem megy.

Még csak lassan 1 éve próbálkozunk, de ez a babadömping kikészít.

2011. márc. 22. 14:20
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi 10 évet vártunk a másodikra, de végül sikerült. Már 10 hónapos. Sok kitartást kívánok.
2011. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

én kb 16éves korom óta tudom hogy szeretnék babát. amikor 18 lettem le is tettem mindenféle védekezési módszerről, se ovszer, se gyogyszer semmi. megszakitással "védekeztünk". aztán 4 hónapig probálkoztunk minden nap, minden alkalmat megragadva, de semmi nem sikerült. aztán tavaly februárban meg is romlott a kapcsolat..aztán volt partnerváltás, futó kapcsolat ésatöbbi, szoval volt egy két partner akivel lehetett volna, de nem lett semmi. volt akivel nem is foglalkoztunk azzal h uristen nehogy bennen.. most tavaly junius ota vagyok együtt párommal, vele csak az első pár hónapban voltunk ugy (bár inkább ő) h inkább néha gumi, de aztán ez is és a megszakitás is elmaradt. januárban teherbe estem. most vagyok 24 éves. szoval nekem 8 év probálkozás és "véletlenre bízás" után sikerült. ne csüggedj, és ne akard görcsösen, mert az nem segit. ha teljesen lemondasz arrol h legyen, és azért csináljátok mert jól esik, és szeretnétek szexelni, akkor be fog csuszni. meg probáld ki hogy nem csak egy akciót toltok el hanem mondjuk egymás után kettőt:P

sok sikert!!

2011. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves2.Nektek hogyan sikerült 10év után a 2.baba?Csak mert,mi is lassan 10éve hogy nem sikerül.Nekünk is van már egy 9 éves kisfiúnk.
2011. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Körülöttem is babadömping van.De beismertem,hogy többet ártok magamnak az idegeskedéssel,mintha együtt örülök velük és akivel jobb a kapcsolatom azoknál járok babázni.


első voltam

2011. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező és második "babások"! Nekem is van már egy 7 éves kisfiam, de a második nekünk sem jön össze már 4 éve. Neked hogy sikerült 10 év után? Hátha a kérdezőnek és nekünk is bejön a módszer. :)
2011. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

nekünk még az első sem jön össze, 4 és fél éve próbálkozunk.

úgyhogy nem vagy egyedül. sőőőt, az 1 év nem is olyan sok idő még, mi anno ilyenkor kezdtünk el orvosokhoz járni kivizsgálásokra...kitartás...nem vagy egyedül, sajnos egyre többen vagyunk ebbe a cipőben. Engem az nem bosszant, ha a közeli ismerős körömben jön a baba, hanem az dühít, amikor olyannak jön, akinek nem kéne, akinek nem "járna", és olyankor azt kérdezem, ő miért érdemli meg, aki aztán esetleg eldobja???

2011. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 14 évet vártam a kisfiamra! Végül lombikkal sikerült!Nekem is volt olyan hogy mindenkit utáltam,de aztán elmúlt!Talán azért is sikerült a lombik!Kitartás és sok sikert!
2011. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%
Sziasztok. "Jó" hallani, hogy nem csak én vagyok aki így gondolkozik. Kérlek ne értsetek félre. A jót idézőjelbe írtam. 2009. évben volt egy vetélésem, 2010. évben 34 hétre született meg egészségesen a kislányunk, de egy kórházi fertőzésben 13 naposan elveszítettük, még a karomban sem tarthattam. 2010. október méhen kívüli terhesség. Azóta nem sikerül. Lehet pszichésen gátolom, mert úgy érzem soha nem jövök már helyre. Szeretné, de mégse? Magam sem tudom Félek
2011. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!