Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovu tesztem 4 napja ugyanol...

Az ovu tesztem 4 napja ugyanolyan árnyalatú két csíkos. Nektek volt hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Csütörtökön csináltam először ovu tesztet. Kb. a pisim által megjelent csík két árnyalattal világosabb minta a kontroll csík. Már negyedik napja. Nem értem, mi történik és választ sem kapok a neten rá. Érdekelne, hogy valaki tapasztalt-e hasonlót és ha igen, esetleg orvos mondott -e rá valamit? Vagy akkor nekem nincs peteérésem?
2009. febr. 15. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen fajta tesztet használsz.A Baby Markos teszten rajta van,hogy csak akkor lesz ovuláció,ha ugyanolyan sötét,vagy még sötétebb a tesztcsík mint a kontrollcsík.Ez nem olyan mint a terhességi teszt,ha van csík az már jó.Ennél nem mindegy,hogy milyen a csík.
2009. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

pontosan, ez egy sztenderd csík, akkor ovulálsz, ha ez erősödik, pisilj szorgosan tovább, s ha ebben a hónapban nem látsz változást legközelebb kezd hamarabb a tesztelést (lehet, hogy már lecsúsztál róla). Ja, és a teszt bár jó kis eszköz, de nem szentírás, volt olyan, hogy valakinek végig negatív volt, és mégis babás lett, van akinek meg gyönyörű pozitívokat mutat és nem sikerül a teherbeesés. Ja, és olvastam, hogy egy izonyos százalékban a nőknek egyáltalán nem is tudja kimutatni az ovulációt, mert csak az leggyakoribb típusú hormont ismeri a tesztcsík, és van egy kisebbség, akinek a vizeletéből sajnos választja ki a teszt az LH-t.

Ha ez a helyzet marad a mikroszkóspos vizsgálat (PG53), de ha aggódsz, akkor a nődokik végeznek ciklusmonitorozást, ami során sok hasznos dolog kiderülhet. Szóval egyáltalán ne keseredj el, ha rossz a teszt az csak annyit jelent, hogy a tesztelés nem műkösik Te még lehetsz ettől teljesen rendben.

2009. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!