Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez a beágyazódásos vérzés-l...

Mi ez a beágyazódásos vérzés-legenda?

Figyelt kérdés
Miért hiszi mindenki azt, hogy a beágyazódás vérzéssel jár, amikor az nagyon ritka? Miért hiszik azt, h a mensi kezdete biztos beágyazódásos vérzés? Ez csak önáltatás. Nagyon ritka a vérzés.
2011. febr. 26. 08:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Én nem szeretnék még gyereket. És nálam soha nem fordultak elő ilyen tünetek, mint amiket leírtam. Ha nézel sok-sok példagörbét, akkor viszont láthatod, hogy a hőgörbén a kilengések és a beágyazódásos vérzés igenis időben egybeesik ezekkel. Nem mindenkinél, ismételten felhívom erre a figyelmet. És én sem hallottam előtte semmi ilyenről, amit Te is írtál utolsó, de csak azért, mert nem is foglalkoztam a dologgal. Én tartom a véleményem, hogy nem vagyunk egyformák, van, aki egész várandóssága alatt nem érez semmit pl. és mégis kibújik belőle a gyerek.
2011. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szerintem utolsó előtti nagyon igazat írt. Sokan itt várják a beágyazódásos vérzést, meg a hányingert a 4. hét előtt, ami sok nőnél sose jön, a baba viszont igen. Ezért mondom, h legenda, bár azért létezik. K9szi mindenkinek, aki írt.
2011. febr. 28. 09:01
 13/14 anonim ***** válasza:

A beagyazodashoz igenis kapcsolodhat verzes, de ez olyan minimalis, hogy vagy ki sem jon, vagy barnasvoros folyas, ami azt jelenti, hogy a minimalis vert a huvely savas folyasa megszinesi barnara, vagy pedig pici vercseppek formajaban, bar sztem ez a legritkabb. barna folyas lehet akkoris, amikor ez a minimalis ver mar alvadt formaban eri el a huvely bejaratat. az anyukamat kerdeztem a multkor, o tesztet sem csinalt, csak elment orvoshoz ahol kozoltek h terhes. nem forumokon kerdezgette, hogy na ez most mi lehet, meg h terhes lehet-e. ez akkoriban ugyanolyan termeszetes, magatol ertetodo folyamat volt, mint az hogy valakinek faj a feje vagy eppen huslevest evett aznap. manapsag mindenki panikol, mivel minel tobb az info, annal inkabb van min aggodni, meg ragodni.

nekem volt barna folyasom, de az a nem vart elotti napon elmult. ha beagyazodastol volt, vagy csak a hormonatallas kezdete miatt, nem tudom, mindenesetre a teszt meg aznap pozitiv lett :)

2013. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt... hőleesés és barna maszat is 10 dpo-n :))
2015. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!