Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mr vizsgálatra elmerhetek...

Mr vizsgálatra elmerhetek menni ha lehet hogy kb 15 napos terhes vagyíok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatra?
2011. febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mr. koponya mr.
2011. febr. 27. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:

MR-re, benne van a kérdésben...

HA 15 naos terhes vagy, akkor nem tudhatda terhességet, hacsak vérvétellel nem igazolták. A tesztek nemigen mutatják ki...

Egyébként nem tudom, szerintem igen, de ezt meg kell ott kérdezni.

2011. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom elmehetsz,röntgen(ct) helyett ilyenkor ezt szokták javasolni.
2011. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Az MRI semmilyen hatását nem mutatták még ki a magzatra nézve. Ami a leglényegesebb, hogy az MR nem bocsát ki ionizáló sugárzást, amelyre a magzat a leginkább érzékeny. Mégis elővigyázatosságból az általános irányelvek között szerepel, hogy csak akkor vessenek alá várandós anyákat MR vizsgálatnak, ha ez feltétlenül szükséges. Ez különösen igaz a terhesség első trimeszterére, ekkor lévén az organogenezis időszaka, az a periódus, amikor a magzat szervei kialakulnak. "
2011. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!