Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton lefeküdtem egy...

Szombaton lefeküdtem egy sráccal, védekeztünk de valami furcsa volt!?

Figyelt kérdés
Gumit használtunk. Az első menetben minden rendben volt, a gumi tele volt ondóval ugyhogy azzal nem volt gáz. de a második menetben elég kevés mennyiség került a gumiba én viszont nagyon nedves voltam, ami nem megszokott. azt gondoltuk talán kilukadt a gumi de lellenőriztük és nem tapasztaltuk h lukas lett vnolna. aggódnom kellene, hogy terhes lehetek? Nem tudom mi történhetett, elmennék esemény utániért de ha nincs rá esély hogy gáz lesz akkor inkább kihagynám a tablettát.
2011. febr. 27. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Az első után minden további kisebb mennyiség, nem kifogyhatatlan raktár az...

Ha így ellenőriztétek, akkor nem lehet gond.

(Halk kérdés: ketten együtt hány évesek vagytok?)

2011. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én 18 ö 19. ö meg szüz volt én mar jo ideje nem. nem jàrunk vagy ijesmi ezért nagyon nem szeretnénk gyereket! és eléggé idegesitő lenne ha terhes lennék annak ellenére h megtettem a szükséges óvintézkedéseket!
2011. febr. 27. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi különös nem történt, egyszerűen csak a második körben kevesebb volt a mennyisége. Ha ellenőriztétek is, akkor pláne. Csak annyi esélyed van, mint amennyi gumi mellett általában. Kevés.


(egy apró tanács: a helyesírásod még erősítsd picit!)

2011. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jò a helyesirasom csak a telefonomrol irok és itt nem nagyon van kedvem 6x végig nyomkodni minden gombot! szerintem aki tud magyarulnaz megérti!
2011. febr. 28. 09:30
 5/9 anonim ***** válasza:
A ciklus hányadik napján voltál?
2011. febr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a màsodik nap volt!
2011. febr. 28. 18:29
 7/9 anonim ***** válasza:
A második napon még vérzel, nem?
2011. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem! ugy értettem hogy a menstruációm utáni 2.nap vagyis amikor már vége az 5napos vérzésnek! már nem véreztem!
2011. márc. 2. 10:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Tehát akkor a ciklus 7.napján voltál. Ha szabályos a ciklusod (28 napos) és nem volt rendkívüli peteérésed, akkor elméletileg nem lehet gond. 12-16 nap körül van igazán veszély.
2011. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!