Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességnek van valami...

A terhességnek van valami jele az első hónapban?

Figyelt kérdés
észre lehet venni vagy csak pár honap mulva derül ki hogy terhes vagyok??és ha van akkor mik azok?
2009. febr. 16. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én kijártam hajnalban pisilni. ez volt az első tünet,már a pozitív teszt előtt elkezdődött. hányni csak a 8. héttől kezdtem el,kb. a 14. hétig. a 7. héten kicsit már szűk volt a nadrág,de semmi nem látszott és a 3. hónapban baromira fájt a medencém. Én ezzel le is tudtam a tágulást a vajúdásig,mert a 2. trimesztertől kezdve semmim nem fájt soha.
2009. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En az elso terhessegemnel (ami sajna nem maradt meg) rettenetes faradt voltam mar az otodik heten, egyfolytaba tudtam volna aludni.Na meg a mellfeszules is eleg koran erezheto.
2009. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szedules, es a hanyinger voltak a jelek a reggeli, delelotti orakban.
2009. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a pisi...esetleg mellfájás, bár az fájt amikor megjött akkor is
2009. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!