Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, kinél milyen jelei...

Kismamák, kinél milyen jelei voltak a terhességnek? Milyen korán vettétek észre az első jeleket? Ez már lehet a babavárás jele? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Kisbabát szeretnék a párommal. Sajnos ritkán tudunk a munkánk miatt együtt lenni. Április 11.-én voltunk utoljára együtt. Kb. 6-7 napra rá észrevettem, hogy néha szúr a hasam és szinte tűz forró volt a testem, de nem vagyok sem megfázva, sem felfázva. Most a 8-9. napon pedig szinte egész éjszaka és nappal is elég sűrűn pisilnom kell. De van hogy nem is jön semmi, csak pisilési ingerem van. Elvileg 04.30.-a környékén kellene megjönnie, tehát sztem a teszthez még túl korán van. Szerintetek ez lehet már a terhesség korai jele? Kinek mikor kezdődtek az első jelek és mik voltak azok?
2010. ápr. 20. 12:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!Én ugyan ebben a cipőben járok, mi is szeretnénk babát a férjemmel, igaz nekünk már van egy 2 éves kisfiunk.

Én 26-ára nem várom és már 1,5 hete érzem ezeket a tüneteket.Nekem a védőnőm azt mondta lehet hogy baba!

Holnap megyek nődokihoz mert közben picit magas lett a vérnyomásom, úgyhogy én holnap remélem megtudom!Drukkolok neked!Szerintem lehet hogy valaki korábban megérzi, felfigyel az apró jelekre! :)

2010. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Én is drukkolok neked! :)

Remélem, tényleg így van hogy ha valaki figyeli jobban magát akkor már korán észreveszi a jeleket és nem csak beképzelem.... :)

Azért ha valakinek van még tapasztalata ezzel kapcsolatosan szívesen várom a véleményét!

2010. ápr. 20. 13:20
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem a peteérés után kb. 1 héttel iszonyúan puffad a hasam és úgy éreztem, mintha a méhem le akarna szakadni. Rá egy hétre pozitív lett a teszt!

Drukkolok, hogy neked is az legyen!

2010. ápr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy drukkolsz....nagyon reménykedem.... :)
2010. ápr. 20. 14:34
 5/18 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok, hogy baba legyen. Nekem most szombaton nem kellene megjönnie, de nekem semmi tünetem nincs. Talán egy picit feszül a mellem, de ezt nem nevezném tünetnek. Mindenkinek drukkolok! :)))
2010. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Én is drukkolok neked......

Nem mindenkinél vannak tünetek az elején tehát az esély megvan... :)

Írd meg hogyha már tudsz valamilyen eredményt. Remélem + lesz... :)

2010. ápr. 20. 15:31
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem a hasam alja szurkált jobb oldalt az aktuális mensi előtt másfél héttel,meg a kutyám a fejét a pocimra rakta hajnalban. (Azon az oldalon mozdult meg a baba amelyiken szurkált!!) :)Megkívántam az almát és a paradicsomlevest(sose ettem meg)


19. hetes kismama

2010. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Persze megírom, ha nem jön meg akkor hétfőn tuti tesztelek. :)
2010. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sajnos leesett a hőm elég durván. :((( Úgy hogy ez a hónap nem lett sikeres. Te hogy állsz?
2010. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem ma reggel a hőm 37 kereken...igazán fogalmama sincs hogy et jó-e mert előtte sosem mértem. Néha vanna mensi szerű fájásaim, de a puffadás elmúlt. Tegnap feltünt, hogy nagyon rossz a szám íze.. ne úgy értsd, hogy büdös..hanem fura ízű. Jövő hét szombaton tesztelek ha addig nem jön meg. Hamarabb nem merek mert nem szeetnék csalódni... Szernted ezek a jelek jók lehetnek? Reménykedhetek?

Zs.

2010. ápr. 24. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!