Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este fürdésnél megnyomt...

Tegnap este fürdésnél megnyomtam a mellem és olyan tejszerü valami jött belőle és kb 2 óránként járok pisilni viszont a héten volt negativ tesztem. Szombatra nem várom lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 07:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos az ilyesmi inkább a terhesség 25. hete körül jelentkezik.

Most arra gondolok ami nekem is volt.

Ez galactorrhoea ha jól írom, ami azt jelenti, hogy sok a hormonod és az emlők savas-tejszerű váladékot termelnek, ez jelezheti azt is hogy nincs peteérésed, ezzel mindenképp menj orvoshoz,főleg ha nega volt a teszted, mert a tüneteid erre utalnak.

Én sokámentem dokihoz, illetve mentem,csak a sokadik doki jött ráés 2 évkezelés után jöttem rendbe, aztán csomó gyógyszer és most itt a baba, tehát keseregni nem kell, de kivizsgálni igen!

Oka lehet PCOs, vagy csak sima elsavasodás.

Ezenkívül természetesen a terhesség sincs kizárva egy negateszttel!

2009. febr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!