Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még, aki most szombatra...

Van még, aki most szombatra nem várja? Mikor csinálsz tesztet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 12:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én majd jövő héten tesztelek, ha addig nem jön meg. Eredetileg mindig szombaton jött, de múlt hónapban volt egy kis kavarodás, és megjött szerdán. Vagyis ha innen számolom, ma kellene jönnie, de ha az alapciklusomból indulok ki, akkor meg csak szombaton, így inkább várok.
2011. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én vasránapra nem várom csatlakozhatok?
2011. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én jövőhét keddre:)
2011. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Van valami tünetetek?
2011. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Persze, hogy csatlakozhatsz!!! Mikor teszteltek, kíváncsi vagyok! Nekem nincsenek tünetek - előző kettőnél sem voltak. Kíváncsi leszek, van-e baba, mert 2-szer volt összvissz akciózás...hiába, mikor még nem voltak gyerekek, jobban bírtam...;-) Nálatok mizu?
2011. okt. 6. 14:38
 6/19 anonim ***** válasza:
én nem várom 9-re nálam a mellemen tele vna apró barna foltokkal, tegnap szurkált kicsit petefészkem, elviselhetetlenül hisztis vagyok bár ez lehet a fronttól is.
2011. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szia.Szombatra nem várnám én se!Eddig nem érzek tünetett de bármikor előjöhet!Nem tudom mi lessz eből a hónapból is!A remény persze az minden hónapban meg van!Tesztelni csak ha nem jön meg hétfőn.
2011. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én keddre nem várom! De elhatároztam az elmúlt hónapok csalódásai miatt, hogy nem tesztelek hamarabb! Viszont fel vagyok puffadva, a melleim ma kezdtek fájni, van egy kis hasszúrka is, a reggeli hőm 36.8 napok óta, vagy magasabb (mondjuk ez még változhat), ingerlékeny vagyok nagyon. Úgy érzem, nem fogom kibírni, és tesztelek vasárnap reggel! :-D
2011. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ja, és óránként járok pisilni, pedig ugyanannyit iszom, mint eddig! Előző voltam! :-)
2011. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

14:42-es vagyok

[link]

mára így alakult a görbém, tegnap egésznap alig ittam de alig tudtam kirohanni a wcre hogy bene pisiljek, mellem felvan duzzadva ugyan úgy televan apró kis foltokkal

2011. okt. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!