Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes 2 negatív...

Lehetek-e terhes 2 negatív teszt ellenére?

Figyelt kérdés
Dec.23-án volt utoljára menstruációm, általában 30. napra szokott megjönni, bár nem túl pontos, néhány nap késés lehet.késés után 3.8.napon csináltam tesztet (One step, Gabriel(reggel), negatív. Melleim eddig nem tapasztalt módon feszülnek.Korábban soha nem volt vérzéskimaradásom. Mi lehet?
2008. febr. 3. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia..én azt mondom hogy va rá esély hogy babás vagy.én az utobbi 2 hétben legalább 8 tesztet csináltam.az elsö kettö negativ,utána 2 pozitiv,utána megjött,és tegnap 2 pozitiv tesztet produkáltam.sok sikert
2008. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia szerintem is lehetsz babás.nekem tegnap kellett volna megjönnie,nem jött még meg.reménykedek én 29.-én csináltam tesztet negatív lett,19.-én volt peteérésem.én nem bízok100%-ban a tesztben,barátnőmnek nem tudom hány negatívja vol és babás volt!
2008. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Baba volt?
2010. júl. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!