Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a Parom Apukaja iker,...

Ha a Parom Apukaja iker, akkor mennyi az eselye hogy Nekunk is ikreink legyenek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azt mondják nagyobb az esély ha anyai ágon vannak ikrek, és minden második generációnál szokott előfordulni. NÁlunk a férjemnek is volt ikertestvére, csak ő nem fejlődött a méhben. Én is gondolkodtam ezen a kérdésen.
2009. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárt, hogy lesznek ikreitek, de még nagyobb a valószínűsége, hogy az unokáitok között lesz iker.
2009. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én apukám is iker. Mégse lett a családban iker. Pedig van 5 unoka. Viszont apukám nővérének ikrei lettek és az ő lányának is. Szóval szerintem női ágon öröklődik.
2009. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kollégámnak (férfi) a lányai ikrek és mikor rákérdeztem, voltak-e ikrek a családban azt mondta, hogy az ő apukájának a testvérei ikrek. Szóval ott abszolút apai ágon jött tovább.
2009. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nem bannam ha ikreim lennenek. Tudom nem konnyu vegig csinalni egy iker terhesseget, de szivesen vallalnam. :)
2009. febr. 17. 13:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apukámnak vannak egypetéjű iker tesói, meg a párom anyukájának van ikertesója, szóval nálunk bárhonnan beüthet ;)

A kisfiam mégis egyke lett, most volt egy vetélésem, arról nem tudok nyilatkozni, meg talán ebben a hónapban összejött...majd kiderül, hányan vannak, ha vannak ;)

Drukkolok neked! :)

2009. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
pont a minap beszélt erről egy genetikus a tévében. azt mondta, csak anyai ágon öröklődhet. tehát ha neked anyai felmenőidnél voltak ikrek, előfordulhat
2009. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
13;37 nek. Remelem most osszejon, es minden rendben lesz Veletek. Nekem egy baba is tokeletesen megfelel, maximum szulok ketszer, haromszor. :) Koszonom a valaszokat, mindenki okosat irt. koszi
2009. febr. 17. 14:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Kevés,mert ez anyai ágon öröklődik!
2009. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy tudom hogy mindkét fél befolyásolhatja hogy ikrek lesznek-e vagy sem! mert hiába az egyik ágon öröklődik ha a másik fél nem befogadó! Tehát hiába öröklődne női ágon, ha a pasinak nem alkalmassak erre a kiskatonái! és ugyan ez forditva: hiába az egész a ha egy nőnek nem olyan a befogadóképessége, és az egy is nehezen ágyazódik ba, akkor ott tuti nem lesznek ikrek!
2009. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!