Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mesterséges megtermékenyíté...

Ha mesterséges megtermékenyítés/lombik módon akartok babát, mitől? Mi a problémátok, hány évesen kezdtétek a babaprojektet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 15:37
 1/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nálunk elvileg minden rendben volt, ismeretlen eredetű meddőség. Későn találkoztunk, ráadásul albérletben laktunk sokáig, ahol mindkettőnk fizetése kellett, hogy ki tudjuk fizetni. Ezért 39 évesen vágtam bele. Párom 29. Tudom, hogy kicsi az esély, de amíg van, addig harcolunk a babáért.

2011. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk egyikünknél sem volt probléma, 3 évig próbálkoztunk, 1 évig simán, a következő két évben inszemináció, 1 lombik. Nem jött össze. Miután abbahagytuk a próbálkozást, fél év után spontán összejött. Én most 30 vagyok, a férjem 31.


11 hetes km

2011. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ketteske ***** válasza:
31 évesen akartunk először babát, 4 hónap múlva megfogant, majd a 26. héten meghalt. 6 hónapra rá jött egy újabb terhesség, de a 7. héten missed ab. lett a vége. Most 34 vagyok és már lassan egy éve nem akar összejönni így most kezdtünk bele az inszembe. Probléma "csak" lelki van, de ezt a legnehezebb leküzdeni, mert nincs rá gyógyszer....:(
2011. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi mindketten 36 évesek vagyunk és 4 éve próbálkozunk. Férjem eredményei miatt eddig két lombikon vagyunk túl és készülünk lassan a harmadikra. Nyilván nálam is van valami gond, mert amíg jók voltak az eredményei akkor sem estem teherbe. Túl vagyok egy laparon, átjárható vagyok, hormonjaim rendben. Küzdünk tovább.
2011. márc. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 26 párom 32. Mi két éve kezdtünk az egésznek. Először inszem kettő. A második sikerült, de missed ab. lett a vége. Egyébként minden ok volt velünk elvileg. Az elvesztett baba után ismét két inszem, de nem sikerült. Nem bírtuk lelkileg a megpróbáltatásokat, így elmentünk lombikozni. Ismeretlen eredetű meddőséggel vettek fel. A második lombik sikerült, most 8. hetes vagyok.
2011. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi négy éve kezdtük el a babaprogramot. Tavaly indult meg a kivizsgálás kiderült hogy a petevezetőm mindkét oldalon zárt így most lombikra megyek. 33 éves vagyok.
2011. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!